27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Нарада заступників головного лікаря з медсестринства, головних (старших) медичних сестер закладів охорони здоров’я області

5.07.2016

Сьогодні, 5 липня 2016 року, в приміщенні конференц-залу Клінічної лікарні Львівської залізниці відбулася нарада заступників головного лікаря з медсестринства, головних (старших) медичних сестер закладів охорони здоров’я області. Планову зустріч було присвячено підведенню підсумків роботи медсестринської служби області за І півріччя 2016 року.

Із вступним словом до присутніх звернулася головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоровя облдержадміністрації з медсестринства Наталія Галапац. В її презентації було висвітлено діяльність медсестринської служби області за І півріччя 2016 року, наведено дані щодо проведених виїзних семінарів в районних закладах охорони здоров’я, участь фахівців з медсестринства Львівщини у міжрегіональних конференціях, розглянуто робочі питання щодо підготовки працівників до атестації, а також визначено основні завдання і перспективи подальшої роботи медсестринської служби. Детально розглядалися питання затвердження, відповідно до наказу МОЗ, та дотримання в закладах охорони здоров’я локальних протоколів медичної сестри (фельдшера, акушерки) з догляду за пацієнтом та виконання основних медичних процедур та маніпуляцій.

Доповідь ректора Львівського інституту медсестринства та лабораторної медицини імені Андрея Крупинського Марії Шегедин було присвячено реформуванню освіти з медсестринства на сучасному етапі та законодавчій базі, що регламентує нові напрямки та зміни щодо навчання медичного персоналу. Надзвичайно цікавою та пізнавальною для учасників наради була також розповідь професора Шегедин про участь у стажуванні з управління вищим навчальним закладом, яке відбувалося в Сполучених Штатах Америки, зокрема, на базі Університету штату Флорида.

 


Головний позаштатний спеціаліст Департаменту з епідеміології Наталія Тімко зупинилася на проблемі внутрішньолікарняної інфекції, заходах з інфекційного контролю та  мікробіологічного моніторингу в медичних закладах, діяльності комісій з інфекційного контролю, питаннях охорони здоров’я медичного персоналу. Особливу увагу Наталія Тімко звернула на комплекс заходів щодо запобігання внутрішньолікарняному зараженню ВІЛ-інфекцією та гепатитами В і С.

 

Підсумки проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» представила фахівець Асоціації «Служба організації інфекційного контрою» Надія Макарюк.

Президент Львівської обласної асоціації медсестер Ірина Шевчук у своїй презентації окреслила основні напрямки роботи Асоціації за минуле півріччя.

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

  locz@mail.lviv.ua