27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Жовківська центральна районна лікарня черговий раз підтвердила статус згідно Проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

 04.07.2016

За ініціативи  Всеукраїнської Асоціації медичних сестер України та Асоціації „Служба організації інфекційного контролю” (СОІК)  в Україні стартував проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Метою, якого є забезпечення високого рівня гігієни в закладах охорони здоров’я України, профілактика професійного захворювання медичного персоналу, запобігання розповсюдження внутрішньолікарняних інфекцій та економія коштів лікувальних установ.  Проект став пілотним у Жовківській ЦРЛ, зокрема, у 8-ми стаціонарних відділеннях, клініко-діагностичній лабораторії, хірургічному відділенні поліклініки та дитячій консультації. Впродовж 2012-2015 років Жовківська ЦРЛ підтримувала статус „Чиста лікарня безпечна для пацієнта”.

4 липня 2016 року  президентом Львівської обласної асоціації медичних сестер І. Шевчук, керівником Служби організації інфекційного контролю  Н. Макарюк та фахівцем СОІК М. Тарас  в присутності головного лікаря І. Шевціва, заступника головного лікаря з медсестринства Н. Галапац, завідувачів та старших медсестер відділень проведено повторний аудит, затверджено акти проведення аудиту відділень і прийнято рішення підтвердити всім відділенням та Жовківській ЦРЛ в цілому статус „Чиста лікарня безпечна для пацієнта” на наступні п’ять років.

 

Головний лікар Жовківської ЦРЛ І. Шевців відзначив, що підтвердження лікарні статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» це не тільки велика честь, а й значна відповідальність медичного персоналу в першу чергу перед собою та пацієнтами, а також  самих пацієнтів, для яких створені відповідні умови з метою забезпечення високої якості надання медичної допомоги.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

  locz@mail.lviv.ua