20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбувся регіональний майстер-клас з реконструктивної хірургії грудної залози та семінар «Реконструктивна маммопластика»

29.06.2016

Напередодні Дня Конституції на базі відділення реконструктивної хірургії Львівського регіонального онкологічного центру було організовано регіональний майстер-клас з реконструктивної хірургії грудної залози, а також семінар «Реконструктивна маммопластика».

Учасники мали змогу прослухати доповідь заступника головного лікаря Львівського онкологічного центру Олега Дуди про надання допомоги онкологічним хворим Львівщини та доповідь на тему «Актуальні питання реконструктивних операцій грудної залози» проф., д.мед.н. Київського національного медичного університету ім. Богомольця Василя Храпача.

Лікування раку грудної залози передбачає складний вибір між радикальним оперативним втручанням та хорошим естетичним результатом. Баланс між цими викликами краще вдається досягти при невеликих пухлинах. Цю мету поставлено в основу Субпроекту «Онкопревенція» за підтримки Світового банку, а саме налагодження маммографічного скринінгу в області.

Зараз вироблена ціла наукова стратегія – онкопластичний напрямок в маммології.

Професор Василь Храпач дав практичні настанови для маммологів із Західного регіону України щодо методики збереження шкіри для виконання віддалених реконструкцій грудної залози, адже фахово з точки зору пластичного підходу виконана мастектомія – передумова хорошого естетичного результату після відновлення об’єму залози.

Методи реконструкції грудної залози також обговорювалися в ході майстер-класу.

У майстер-класі прийняли участь провідні спеціалісти  в галузі онкології грудної залози Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Вінницької та Рівненської областей. З операційної проводилась пряма трансляція хірургічних втручань в конференц-зал та лекційні аудиторії онкоцентрів західної України.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua