26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Виїзний семінар навчально-освітньої Програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри – запорука якісного медичного обслуговування населення»

 06.06.2016

3 червня 2016 року в актовій залі Дрогобицької районної ради відбувся виїзний семінар  навчально-освітньої Програми для медичних сестер   «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення». Участь в семінарі взяли 283 сестер медичних, фельдшерів, акушерів закладів охорони здоров’я м. Дрогобич та Дрогобицького РТМО.

Учасників привітав головний лікар Дрогобицького РТМО Паламарчук В.О., який у своєму виступі відзначив важливу роль медичних сестер у розвитку та реформуванні системи охорони здоров’я.

Із презентаціями та тему: «Управління якістю роботи медсестринської служби закладів охорони здоров’я» та  «Правові та етико-деонтологічні аспекти у роботі медичних сестер закладів охорони здоров’я» виступила головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства, заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства,  заступник голови комісії з питань охорони здоров’я Громадської ради при Львівській ОДА Наталія Галапац.

Ірина Шевчук, президент Львівської обласної асоціації медичних сестер, розповіла про розвиток професійних медсестринських об’єднань, асоціацій і співробітництва в медсестринстві та їх роль у наданні якісної медсестринської допомоги населенню.

Надія Макарюк, фахівець Асоціації „Служба організації інфекційного контролю”

провела заняття з наступних питань:

1.Комплексні системи гігієнічної обробки рук медичного персоналу:

2. Правила поводження з медичними відходами.

3. Білизняний режим у закладах охорони здоров’я.

Тренінг з постановки периферійних катетерів провів регіональний менеджер корпорації «Юрія-Фарм» Григр’єв Сергій.

Після занять всі учасники програми отримали сертифікати Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

 

 

Головний позаштатний спеціаліст Департаменту 

охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства                           Н. Галапац