27 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


В рамках проекту Світового Банку відбувся семінар для лікарів, відповідальних за оцінку тендерних пропозицій

 03.06.2016

Як здійснювати оцінку тендерних пропозицій? Як уникнути скарг та позовів? Як недопустити шахрайських дій та корупції? - про це та інші особливості оцінки технічних специфікацій тендерних пропозицій прослухали лікарі - спеціалісти медичного обладнання.

Діяльність субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних технологій у Львівській області” дійшла чи не до найважливішого етапу – проведення процедур міжнародних закупівель медичного обладнання.

У червні у рамках субпроекту відбувається розкриття тендерних пропозицій по закупівлях обладнання для мікроскопічної, кольпоскопічної діагностики, а також обладнання для променевих методів діагностики. Комісією з відбору товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту було визначено лікарів – експертів медичного обладнання для підготовки технічної специфікації та оцінки отриманих пропозицій.

Відтак, 1 червня відбувся семінар для відповідальних за оцінку лікарів. Навчання провели консультанти із закупівель Групи координаційної підтримки спільного зі Світовим банком проекту Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» Наталія Хіміч та Юрій Скоклюк.

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА зустрілись близько 20-ти лікарів: завідувачі відділень комп’ютерної томографії, рентгенвідділень, радіонуклідної діагностики, відділення малоінвазивної хірургії, а також цитологи, гінекологи та хірурги.

Присутні були ознайомлені із основними правилами Світового банку щодо проведення оцінки тендерних пропозицій, а також правилами щодо шахрайства та корупції.

Директор департаменту охорони здоровя, координатор субпроекту Богдан Чечотка наголосив на важливості та відповідальності роботи, яка буде покладена на лікарів. А також на недопустимості шахрайських дій чи корупції.  

 

Прес-служба

епартаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua