19 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Семінар «Розвиток електронної охорони здоров’я (eHealth) в Україні»

 04.05.2016

В Києві відбувся cемінар на тему «Розвиток електронної охорони здоров’я (eHealth) в Україні», на якому були висвітлені теми щодо досвіду розвитку e-Health в різних країнах, перших кроках України в цьому напрямку та стандартизації в галузі e-Health. Основна мета семінару – ініціювати діалог задля розробки комплексної національної стратегії електронної охорони здоров’я, яка забезпечить сталість якісних і доступних послуг електронної охорони здоров’я у країні. До участі в семінарі були запрошені представники МОЗ, ВООЗ, Світового банку, міжнародні та національні експерти зі стандартизації та впровадження eHealth. 

 

Після семінару відбулося робоче засідання з регіональними ІТ консультантами та Златаном Сабічем, Світовий Банк. Обговорили поточну ситуацію з написанням тендерної документації для пакету 414 «Програмний продукт "Електронний реєстр жінок Львівської області", комп'ютерна техніка та серверне обладнання».  Львівська область займає перше місце за готовністю даного пакету, як було зазначено у доповіді Віталії Музики, консультанта з координації впровадження кластеру електронної охорони здоров'я, м. Київ. 

 

 

 Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua