23 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


«Відкриття медичної виставка ГалМЕД: «Здоров’я і довголіття» 2016»

 13.04.2016

Традиційно у квітні розпочав роботу Львівський медичний форум під час якого проводиться XXІІ медична виставка ГалМЕД «Здоров’я і довголіття» та 7-а спеціалізована виставка «Стоматологічний ярмарок». Заходи  проводиться за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. 

 

Виставку ГалМЕД: «Здоровя і довголіття» відкрила заступник директора Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Ірина Микичак, яка привітала учасників та гостей виставки, зазначивши, що медичний форум має насичену науково – практичну програму. З 13 по 15 квітня  відбудеться низка цікавих заходів: науково-практичні конференції, круглі столи, семінари. «Надзвичайно приємно запросити усіх медиків Львівщини  до участі у цих заходах для обміну досвідом і знаннями, адже все це ми проводимо для того, щоби наші лікарі, впроваджуючи новітні методики і технології,   надавали медичну допомогу на якісному рівні і продовжували життя  наших громадян» – додала Ірина Микичак.

До привітань приєдналися: начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, голова Національної лікарської палати України Мирон Угрин, проректор з наукової роботи ЛНМУ імені Данила Галицького, професор Валентина Чоп’як, заступник голови УЛТ Мирон Островський, віце-президент Української Асоціації Медичного туризму Ігор Торський, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України «Загальна практика – сімейна медицина» професор Лариса Матюха та президент "ГалЕКСПО" Андрій Стегура.

Церемонію відкриття ознаменувало традиційне перерізання стрічки. 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60 

locz@mail.lviv.ua