19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Запрошення до участі в міжнародних конкурсних торгах № ІСВ 4.1.2

 04.04.2016

В рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», Департамент охорони здоров’я ЛОДА оголошує міжнародні конкурсні торги з закупівлі медичного обладнання: обладнання для променевих методів діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах.

Запрошення до участі у торгах:ICB 4.1.2

Україна

Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей

Позика №:8475 - UA

Назва Договору:Обладнання для променевих методів діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах.

Ідентифікаційний номер (згідно з Планом закупівель): ICB 4.1.2

1.         Уряд України отримав від Світового Банку фінансування для реалізації проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” № 8475-UA і має намір використати частину цих коштів для здійснення платежів по договору на поставку обладнання для променевих методів діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах. Процес торгів буде проводитися згідно правил та процедур Світового Банку

2.         Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації запрошує надсилати запечатані тендерні пропозиції від правомочних учасників торгів на поставку обладнання для променевих методів діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах а саме:.

Лот №1

1.УЗД-апарати вищого класу для загальних досліджень,(УЗД-апарати до системи ультразвукової діагностичної в комплекті з датчиками для проведення досліджень органів черевної порожнини, поверхнево розташованих та внутрішньо-порожнинних органів з комплектом біопсійних насадок. – 4 шт.

2 УЗД-апарати вищого класу для загальних радіологічних, кардіологічних та еластографічних досліджень: 2 шт.

2.1 УЗД-апарат для ультразвукової діагностичної системи для загально-радіологічних та кардіологічних досліджень;

2.2 УЗД-апарат для ультразвукової діагностичної системи для загально-радіологічних та еластографічних досліджень.

Лот №2

3. УЗД-апарат експертного класу зі стійкою для об’ємного сканування молочної залози (УЗД-апарат для ультразвукової діагностичної системи з датчиками для дослідження органів черевної порожнини, поверхнево розташованих органів, гінекологічних і урологічних досліджень та консоллю для об’ємного сканування молочної залози і робочою станцією для обробки даних). – 1 шт.

Лот №3

4. Апарат КТ (компютерної томографії). – 1 шт.

5. Система ОФЕКТ з КТ – 1 шт.

Лот №4

6.Апарат МРТ – 1 шт.

Лот №5

7.Цифровий мамограф експерт – класу (мамографічна система з біопсією та томосинтезом) – 1шт.

8.Цифровий мамограф експерт – класу (мамографічна система з стереотаксичною біопсією - 2шт

9.Цифрові мамографи вищого класу (цифрова мамографічна система). – 5 шт.

Лот №6

10.Цифрові рентгендіагостичні апарати - 2 шт.

10.1 Цифрова рентгенографічна система;

10.2 Цифрова флюороскопічна система.

11.Мобільний рентген апарат С-арка, (С-арочна рентгенівська система).1 шт

Усі тендерні пропозиції повинні супроводжуватись:

Якщо Учасник торгів є Виробником: Місцеві учасники торгів повинні подати довідки про відсутність заборгованості по обов’язковим платежам; учасник торгів повинен мати принаймні, 5 (п'ять) років досвіду роботи у виробництві аналогічних товарів по кожному лоту; Кваліфікація учасників торгів які подають заявки на декілька лотів, будуть оцінюватися на кумулятивній основі;

успішне завершення принаймні 2 (двох) договорів на подібну або більшу суму по кожному договору, ніж вартість обладнання, що пропонується для поставки по кожному лоту:

Лот № 1 – 600 000 (шістсот тисяч) доларів США,

Лот № 2 – 200 000 (двісті тисяч) доларів США,

Лот №3 – 1 300 000 (мільйон триста тисяч) доларів США,

 Лот №4 – 1 500 000 (мільйон п’ятсот тисяч) доларів США,

Лот №5 - 1 500 000 (мільйон п’ятсот тисяч) доларів США,

Лот № 6 – 780 000 (сімсот вісімдесят тисяч) доларів США,

для постачання, встановлення та технічної підтримки медичного обладнання протягом останніх 3 (трьох) років;

Якщо Учасник торгів не є Виробником, але пропонує Товари від імені Виробника за Авторизаційною формою виробника (Розділ IV «Форми документів для участі в торгах»), то Виробнику необхідно продемонструвати зазначені вище кваліфікації (і), (іі), ( 1), а Учасник торгів повинен продемонструвати, що він успішно завершив виконання щонайменше 2 (двох) договорів щодо постачання встановлення та технічної підтримки подібних товарів протягом останніх 3 (трьох) років, з яких сума кожного договору є ідентична або більша ніж:

Лот № 1 – 600 000 (шістсот тисяч) доларів США,

Лот № 2 – 200 000(двісті тисяч) доларів США,

Лот №3 – 1 300 000 (один мільйон триста тисяч) доларів США,

Лот №4 – 1 500 000 (один мільйон п’ятсот тисяч) доларів США,

Лот №5 - 1 500 000 (один мільйон п’ятсот тисяч)доларів США,

Лот №6 - 780 000 (сімсот вісімдесят тисяч) доларів США.

Учасники торгів можуть подавати заявки щодо одного або декількох лотів, згідно положень тендерної документації, для повного переліку предметів в межах кожного лоту. Часткові заявки не будуть розглянуті і будуть відхилені як такі, що не відповідають вимогам. Учасники торгів, які бажають запропонувати знижку у разі, якщо з ними заключено більше одного договору, будуть мати таку можливість, за умови, що відповідні знижки враховані в заявці.

3. Торги будуть проводитись згідно з процедурами Міжнародних конкурсних торгів (МКТ), визначеними у посібнику «Керівництво із закупівель товарів, робіт та неконсультаційних послуг позичальниками Світового банку за позиками МБРР та кредитами і грантами МАР», опублікованому у січні 2011 року (публікація редакції посібника за липень 2014 р («Керівництво з закупівель»); вони відкриті для всіх учасників торгів, що є правомочними відповідно до визначення, наведеного у Керівництві із закупівель. Прохання також ознайомитися з пунктами 1.6 та 1.7, в яких визначається політика Світового банку стосовно конфлікту інтересів.

4. Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть отримати подальшу інформацію та ознайомитись із тендерною документацією в робочий час, з 10.00 до 17.00 за наведеною нижче адресою.

5. Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть придбати повний пакет тендерної документації українською або англійською мовою після подання письмової заявки за нижче вказаною адресою і оплати збору, який не повертається, в розмірі 50 доларів США або еквіваленту в українській гривні. Спосіб оплати – перерахунок коштів на вказаний банківський рахунок.

Для здійснення розрахунку в українських гривнях:

Державне казначейство України, МФО 825014

Номер рахунку: 35421101000889

Одержувач: Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації

Код Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України: 02013047

Призначення оплати: Закупівля тендерної документації № ICB 4.1.2

Для здійснення оплати в доларах США:

Банк: Філія АТ “Укрексімбанк” у м. Львові, МФО 325718

Номер рахунку: 26007000091649

Одержувач: Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації

Код Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України: 02013047

Призначення:оплати: Закупівля тендерної документації №. ICB 4.1.2

Усі банківські збори і мита, пов'язані з банківським переказом, повинні сплачуватися Учасником торгів.

Документ буде відправлений поштою / авіапоштою або переданий представнику Учасника торгів за вказаною адресою.

6. Тендерні пропозиції повинні бути доставлені на зазначену нижче адресу до 10:00 за місцевим часом ,25 травня 2016 року. .Проведення торгів у електронному вигляді не дозволяється. Пропозиції, що надійшли пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Тендерні пропозиції будуть відкриті публічно у присутності призначених представників учасників торгів та будь-яких інших осіб, які виявлять бажання бути присутніми, за зазначеною нижче адресою.

7. Гарантія тендерної пропозиції вимагається для всіх заявок. Сума і валюта гарантії тендерної пропозиції повинні бути:

Лот 1: 35 000 (тридцять пять тисяч) доларів США або еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua) на дату за 14 (чотирнадцять) днів до подачі заявки.

Лот 2:13 000 (тринадцять тисяч ) доларів США або еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua) на дату за 14 (чотирнадцять) днів до подачі заявки.

Лот 3:80 000 (вісімдесят тисяч) доларів США або еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua) на дату за 14 (чотирнадцять) днів до подачі заявки.

Лот 4: 90 000 (девяносто тисяч) доларів США або еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua) на дату за 14 (чотирнадцять) днів до подачі заявки.

Лот 5:90 000 (девяносто тисяч) доларів США або еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua) на дату за 14 (чотирнадцять) днів до подачі заявки

Лот 6:50 000 (пятдесят тисяч) доларів США або еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua) на дату за 14 (чотирнадцять) днів до подачі заявки

Гарантія повинна бути у формі безвідкличної банківської гарантії. Всі інші форми гарантії неприйнятні для Покупця.

8.Адреси, що згадуються вище:

Адреса:(1)

Департамент охорони здоровя Львівської обласної державної адміністрації

До уваги: Чечотка Богдан Романович

Адреса: вул. Конопницької, 3,

1 поверх , канцелярія Департаменту охорони здоровя Львівської обласної державної адміністрації

79005, м. Львів, Україна

Тел.+380-32 – 276-45-92

Факс:+ 380 - 32-275-60-37

Веб-сайт: http://www.guoz.lviv.ua

Адреса (2)

Департамент охорони здоровя Львівської обласної державної адміністрації

До уваги: Чечотка Богдан Романович

Адреса: вул. Конопницької, 3,

Актовий зал департаменту охорони здоровя Львівської обласної державної адміністрації

Львівської обласної державної адміністрації

79005, м. Львів, Україна

Тел.:+380 - 32 – 276-45-92

Факс: +380- 332-275-60-37 

Веб-сайт: http://www.guoz.lviv.ua