19 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Запрошення до участі в міжнародних конкурсних торгах № ІСВ 4.1.1

 04.04.2016 

 

В рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», Департамент охорони здоров’я ЛОДА оголошує міжнародні конкурсні торги з закупівлі медичного обладнання: обладнання для мікроскопічної, колькоскопічної діагностики, інвазивних методів обстеження та лікування в онкоцентрі, міжрайонних скринінгових центрах та для гінекологічних кабінетів у районах області.

 

Запрошення до участі у торгах № ICB 4.1.1

Україна

Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей.

Позика №:8475

Назва Договору: Обладнання для мікроскопічної, колькоскопічної діагностики, інвазивних методів обстеження та лікування в онкоцентрі, міжрайонних скринінгових центрах та для гінекологічних кабінетів у районах області.

Ідентифікаційний номер (згідно Плану закупівель):ICB 4.1.1

1. Уряд України отримав від Світового Банку фінансування для реалізації проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” № 8475-UA і має намір використати частину цих коштів для здійснення платежів по договору на поставку обладнання для мікроскопічної, колькоскопічної діагностики, інвазивних методів обстеження та лікування в онкоцентрі, міжрайонних скринінгових центрах та для гінекологічних кабінетів у районах області. Процес торгів буде проводитися згідно правил та процедур Світового Банку.

2.Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації запрошує надсилати запечатані тендерні пропозиції від правомочних учасників торгів на поставку обладнання для мікроскопічної, колькоскопічної діагностики, інвазивних методів обстеження та лікування в онкоцентрі, міжрайонних скринінгових центрах та для гінекологічних кабінетів у районах області, а саме:

 Лот №1

1.Лампа операційна з відео спостереженням (безтіньовий операційний світильник із відео системою ) - 1 шт

2.Лампа операційна (світильник операційний безтіньовий, що кріпиться до стелі) – 3 шт.

3.Гінекологічне крісло, тип 1 – 3 шт.

4.Гінекологічне крісло (пневматичне), тип 2 - 3 шт.

5.Стіл операційний, тип 1 (універсальний електрогідравлічний з комплектом пристосувань для гінекології) – 1 шт.

6. Стіл операційний, тип 2 (стіл операційний механогідравлічний) – 3 шт.

Лот №2.

7. Кольпоскоп (кольпоскоп цифровий) – 3 шт.

8. Кольпоскоп цифровий експерт-класу (на підлоговому штативі, призначений для отримання збільшеного стереоскопічного зображення поля зору з великою глибиною різкості) – 2 шт.

9. Мікроскоп бінокулярний з можливістю інтегрованості з компютерним монітором ( мікроскоп для лабораторних досліджень з системою документування ) - 1 шт.

10. Мікроскоп цифровий бінокулярний, тип 1 (мікроскоп для лабораторних досліджень) – 10 шт.

11. Мікроскоп цифровий бінокулярний, тип 2 – 15 шт.

12. Мікроскоп операційний – 1 шт.

Лот № 3

 13. Блок електрохірургічний, тип 1(універсальний високочастотний хірургічний генератор з блоком для аргон-підсиленої електрохірургіі (комплектація 16 частин) – 1 шт.

 14. Блок електрохірургічний, тип 2 (універсальний високочастотний хірургічний генератор з блоком для аргон-підсиленої електрохірургіі (комплектація 14 частин) - 1 шт.

 15. Блок електрохірургічний, тип 3 (пристрій електрохірургічний, (багатофункціональний з подвійною функцією електролігування

судин і тканин) - 1 шт.;

 16. Блок електрохірургічний, тип 4 (універсальний високочастотний

хірургічний генератор) - 3 шт.

Лот № 4

17. Хірургічні інструменти для торакоскопічної лобектомії - 5 шт.

18. Набір відеолапарскопічного обладнання, тип 1 (комплект обладнання для лапараскопії) - 1 комплект.

19. Набір відеолапарскопічного обладнання, тип 2 (для торакоскопії) - 1 комплект.

20. Набір відеолапарскопічного обладнання, тип 3 (для урології) - 1 комплект.

21. Бінокулярна лупа (налобний збільшуваний пристрій з освітлювачем) – 2 шт.

22. Блок електрохірургічний, тип 5 (генератор електрохірургічний, ультразвуковий.) – 1 шт.

23. Апарат наркозний - 3 шт

24. Система моніторингу, тип 1 - 2 шт

25. Система моніторингу, тип 2 - 1шт

Лот № 5

 26. Гінекологічні  комплекти для забору матеріалу з шийки матки – 164 000 комплектів.

27.Цитологічні  щіточки  для забору матеріалу з шийки матки. (Цитологічні щіточки, тип D) – 800 000 шт.

Усі тендерні пропозиції повинні супроводжуватись:

Якщо Учасник торгів є виробником:

Місцеві учасники торгів повинні подати довідки про відсутність заборгованості по обовязковим платежам;

Учасники торгів повинні мати принаймні 5 (п'ять) років досвіду роботи у виробництві аналогічних товарів по кожному лоту .Кваліфікація учасників торгів які подають заявки на декілька лотів, будуть оцінюватися на кумулятивній основі.

Успішне завершення принаймні 2 (двох) договорів на подібну або більшу суму по кожному договору, ніж вартість обладнання, що пропонується для поставки по кожному лоту:Лот № 1 - 120 000 (сто двадцять тисяч) доларів США, Лот № 2 - 150000 (сто п'ятдесят тисяч) доларів США, Лот №3 - 250 000(двісті п'ятдесят тисяч) доларів США, Лот №4 - 350000 (триста п’ятдесят тисяч) доларів США, Лот №5 - 300 000(триста тисяч) доларів США, встановлення та технічна підтримка медичного обладнання протягом останніх 3 (трьох) років;

Якщо Учасник торгів не є Виробником:

 Якщо Учасник торгів не є Виробником, але пропонує Товари від імені Виробника за Авторизаційною формою виробника (Розділ IV «Форми документів для участі в торгах»), то Виробнику необхідно продемонструвати зазначені вище кваліфікації (і), (іі), ( 1), а також Учасник торгів повинен продемонструвати, що він успішно завершив виконання принаймні 2 (двох) договорів щодо постачання, встановлення та технічної підтримки подібних товарів протягом останніх 3 (трьох) років, з яких сума кожного договору є ідентична або більша ніж: Лот № 1 - 120 000(сто двадцять тисяч) доларів США,  Лот № 2 - 150 000(сто п'ятдесят тисяч) доларів США,  Лот №3 - 250 000(двісті п'ятдесят тисяч) доларів США, Лот №4 - 350 000 (триста п’ятдесят тисяч) доларів США,  Лот №5 – 300 000 (триста тисяч) доларів США.

Учасники торгів можуть подавати заявки щодо одного або декількох лотів, згідно положень тендерної документації, для повного переліку предметів в межах кожного лоту. Часткові заявки не будуть розглянуті і будуть відхилені як такі, що не відповідають вимогам. Учасники торгів, які бажають запропонувати знижку у разі, якщо з ними заключено більше одного договору, будуть мати таку можливість, за умови, що відповідні знижки враховані в заявці.

3 Торги будуть проводитись згідно з процедурами Міжнародних конкурсних торгів (МКТ), визначеними у посібнику «Керівництво із закупівель товарів, робіт та неконсультаційних послуг позичальниками Світового банку за позиками МБРР та кредитами і грантами МАР», опублікованому у січні 2011 року (публікація редакції посібника за липень 2014 р.) («Керівництво з закупівель»); вони відкриті для всіх учасників торгів, що є правомочними, відповідно до визначення, наведеного у Керівництві із закупівель. Прохання також ознайомитися з пунктами 1.6 та 1.7, в яких визначається політика Світового банку стосовно конфлікту інтересів.

4.Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть отримати подальшу інформацію та ознайомитись із тендерною документацією в робочий час, з 10.00 до 17.00 за наведеною нижче адресою.

5. Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть придбати повний пакет тендерної документації українською або англійською мовою після подання письмової заявки за нижче вказаною адресою і оплати збору, який не повертається, в розмірі 50 доларів США або еквіваленту в українській гривні. Спосіб оплати – перерахунок коштів на вказаний банківський рахунок.

Для здійснення розрахунку в українських гривнях:

Державне казначейство України, МФО 825014

Номер рахунку: 35421101000889

Одержувач: Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації

Код Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України: 02013047

Призначення оплати: Придбання тендерної документації № ICB 4.1.1

Для здійснення оплати в доларах США:

Банк: Філія АТ “Укрексімбанк” у м. Львові, МФО 325718

Номер рахунку: 26007000091649

Одержувач: Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації

Код Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України: 02013047

Призначення оплати: Придбання тендерної документації №. ICB 4.1.1

Усі банківські збори і мита, пов'язані з банківським переказом, повинні сплачуватися Учасником торгів. Документ буде відправлений поштою / авіапоштою або переданий представнику Учасника торгів за вказаною адресою.

6. Тендерні пропозиції повинні бути доставлені на зазначену нижче адресу не пізніше 16:00, 25 травня 2016 року за місцевим часом. Проведення торгів в електронному вигляді не дозволяється. Пропозиції, що надійшли пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Тендерні пропозиції будуть відкриті публічно у присутності призначених представників учасників торгів та будь-яких інших осіб, які виявлять бажання бути присутніми, за зазначеною нижче адресою.

7.Гарантія тендерної пропозиції вимагається для всіх заявок. Сума і валюта забезпечення заявки повинні бути:

Лот 1: 3 000 (три тисячі) доларів США або еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua) на дату за 14 (чотирнадцять) днів до подачі заявки.

Лот 2: 4000 (чотири тисячі) доларів США або еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua) на дату за 14 (чотирнадцять) днів до подачі заявки.

Лот 3: 6000 (шість тисяч) доларів США або еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua) на дату за 14 (чотирнадцять) днів до подачі заявки.

Лот 4: 8000 (вісім тисяч) доларів США або еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua) на дату за 14 (чотирнадцять) днів до подачі заявки.

Лот 5: 7000 (сім тисяч) доларів США або еквівалент у валюті тендерної пропозиції за курсом Національного банку України (www.bank.gov.ua) на дату за 14 (чотирнадцять) днів до подачі заявки.

Гарантія повинна бути у формі безвідкличної банківської гарантії. Всі інші форми гарантії неприйнятні для Покупця.

8.Адреси, що згадуються вище:

Адреса (1)

Департамент охорони здоровя  Львівської обласної державної адміністрації

До уваги: Чечотка Богдан Романович

Адреса: вул. Конопницької, 3,

1 поверх , канцелярія департаменту охорони здоровя Львівської обласної державної адміністрації

79005, м. Львів, Україна

Тел.: +380 - 32 – 276-45-92

Факс: +380 - 32-275-60-37

Веб-сайт:

http://www.guoz.lviv.ua  

Адреса (2)

Департамент охорони здоровя  Львівської обласної державної адміністрації

До уваги: Чечотка Богдан Романович

Адреса: вул. Конопницької, 3,

Актовий зал Департаменту охорони здоровя Львівської обласної державної адміністрації

79005, м. Львів, Україна

Тел.:+380 - 32 – 276-45-92

Факс: +380 - 32-275-60-37

Веб-сайт: http://www.guoz.lviv.ua