20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбувся семінар по впровадженню нових механізмів фінансування закладів охорони здоров’я у рамках Проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”

 18.03.2016

У рамках реалізації спільного зі Світовим Банком проекту МОЗ України “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”, 17 березня 2016 року, у м. Ірпінь пройшов семінар по впровадженню нових механізмів фінансування закладів охорони здоров'я. В семінарі взяли  участь експерти Світового банку, група консультативної підтримки проекту та регіональних координаторів з впровадження ДСГ (діагностично-споріднених груп) в Україні.

 

Львівську область представляли директор департаменту охорони здоров’я  Богдан Чечотка та головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дорослому населенню департаменту, координатор з впровадження ДСГ на Львівщині Лілія Юхимів.

Основні питання, що обговорювалися були:

  • Плани впровадження реформи охорони здоровя, короткий аналіз управління фінансами в системі охорони здоровя та запровадження нових механізмів фінансування ЗОЗ (І. Перегінець, заступник міністра МОЗ, О. Дорошенко, консультант Світового банку, В. Рудий, консультант ГКПП)
  • Основні етапи підготовки до впровадження оплати за пролікований випадок для лікарняного сектору (С. Дяченко, заступник директора Центру медичної статистики МОЗ України)
  • Основні етапи впровадження електронної охорони здоровя, її значення для впровадження нових механізмів фінансування закладів охорони здоровя (А. Бабченко, В. Музика, консультант ГКПП).

Директор Департаменту ОЗ ЛОДА Богдан Чечотка та керівник проектів Світового Банку в Білорусії, Молдові та Україні Фон Зао обговорили стан впровадження та основні ризики, що виникають під час реалізації субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області”.

 

Прес-служба

епартаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua