07 серпня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Місія дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ

 05.02.2016

З 2-4 лютого 2016 року у Львівській області з моніторинговим візитом перебувала місія дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Метою моніторингу була оцінка проведення 3 туру вакцинації проти поліомієліту дитячого населення області. Місія відвідала Західноукраїнський дитячий спеціалізований медичний центр, Обласну базу спеціалізованого медичного постачання, Сколівську ЦРЛ, сільську лікарську амбулаторію с. Тухля Сколівського району, Миколаївську ЦРЛ, Жовківську ЦРЛ, лікарню в смт. Мегерів Жовківського району.

 

Оцінили умови проведення профілактичних щеплень, забезпеченість вакциною проти поліомієліту, умови зберігання медичних імунобіологічних препаратів, техніку проведення профілактичних щеплень медичними працівниками. В рамках візиту Місія високо оцінила роботу медичних працівників Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру щодо щеплень дітей з наявною соматичною патологією та роботу обласної імунологічної комісії.

Станом на 04.02.2016 в області (в рамках 3 туру) щеплено проти поліомієліту 57 852 дитини, що становить 21,6% від контингенту, який підлягає щепленню.

Довідково: 

Згідно з рішенням Оперативного штабу МОЗ України з попередження циркуляції вакциноспоріднених поліовірусів від 22 січня 2016 року, Міністерство повідомляє про продовження проведення III раунду імунізації до 14 лютого 2016 року з можливістю його подальшого продовження з урахуванням епідситуації.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua