19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Науково-практична конференція з регіональною участю «Сучасні принципи діагностики та лікування раку грудної залози»

 23.12.2015

 

18 грудня 2015 року у конференц-залі готелю “Древній Град” м. Львів відбулась науково-практична конференція з регіональною участю “Сучасні принципи діагностики та лікування раку грудної залози”.

   

У конференції взяли участь: головний позаштатний спеціаліст з мамології МОЗ України, проф., д.м.н Іван Смоланка, завідувач кафедри онкології Запорізького державного медичного університету, проф., д.м.н. Олексій Ковальов, завідувач кафедри онкології та радіології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького проф. Борис Білинський та проф. Володимир Савран, головний лікар ЛДОРЛДЦ Ігор Ковальчук (головний позаштатний спеціаліст з онкології ДОЗ ЛОДА) та заступник головного лікаря Орест Тріль. 

 Учасниками конференції були лікарі-мамологи, онкологи, урологи, хіміотерапевти зі Львова, Дрогобича, Червонограда, Закарпаття, Волині, інших областей України.

На конференції розглядали питання інноваційних підходів до скринінгу раку грудної залози, алгоритми лікування НЕR+  та НR+ , а також інші питання сфери мамології та онкології.

У рамках конференції заступник головного лікаря ЛДОРЛДЦ Орест Тріль доповів про інноваційні підходи до скринінгу раку грудної залози у співпраці зі Світовим Банком.

Головний мамолог України зазначив: "Львів у ході проекту набуде прогресивного досвіду та у майбутньому зможе отримати більше знань для навчання наступників у впровадженні скринінгу в Україні"

На жаль, проект Івана Смоланка "Скринінгова програма для раку грудної залози" була подана в МОЗ ще в 2013р. і залишається на сайті МОЗ в розділі "Архів" без зрушень.

Конференція була дуже жвавою, доповіді викликали чимало питань та обговорень. 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua