20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Впродовж п’яти днів у практичних навиках вправлялися медичні працівники - військовослужбовці Національної гвардії України

 21.12.2015

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф впродовж тривалого часу проводить заняття з питань надання домедичної та медичної допомоги потерпілим у разі виникнення надзвичайних ситуацій, екстрених подій і в умовах бойових дій.

Впродовж п’яти днів на базі навчально-тренувального відділу у практичних навиках вправлялися  медичні працівники - військовослужбовці Національної гвардії України із західних регіонів України. Проведення навчань було погоджено з директором департаменту охорони здоров’я ЛОДА, складена та погоджена програма підготовки.

 

Серед курсантів були нещодавно призвані військові медики та ті, що мають практичний досвід і надавали допомогу потерпілим у «гарячих» точках  на Сході України під час проведення антитерористичної операції.

Основними завданнями підготовки медиків було удосконалити знання, підвищити рівень кваліфікації та відпрацювати практичні навики щодо надання допомоги пораненим у зоні бойових дій так і у медичних пунктах та військових шпиталях.

В процесі проведення підготовки лікарі-інструктори акцентували увагу та навчали правил поведінки та надання медичної допомоги військовими медиками при невідкладних станах, основ тактичної медицини під час  виникнення екстремальних подій та у небезпечних зонах, вміння надавати медичну допомогу в об’ємі, що визначає надзвичайна ситуація, використовуючи при цьому медичні засоби та обладнання, що передбачене для мед забезпечення військових (на полі бою, «під обстрілом», під час евакуації, у безпечній зоні, у медичному пункті і т. д.).

У навчально-тренувальному відділі курсанти відпрацьовували основні навики, що передбачені інструкціями для медичних працівників - налагодження довенного доступу, правила постановки катетера, зупинка кровотечі, техніка та правила накладання різних видів джгутів, тампонування рани, медична допомога при травмах, техніка використання засобів для іммобілізації, бандажів та пов’язок, правила транспортування, проведення базової серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора, конікотомія та оротрахеальна інтубація, техніка введення орофарингіального повітроводу, плевральна декомпресія та багато інших маніпуляцій. Для відпрацювання практичних навичок курсантам були надані манекени, муляжі та необхідний розхідний матеріал (бинти, стерильні марлеві серветки, джгути, шини).

Керівництво Комунального закладу «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», а також всі його працівники готові допомагати нашим військовим в проведенні практичних занять, а також надавати будь яку допомогу. Сьогодні - це просто наш обов’язок.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua