20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Тренінги Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

 21.12.2015

У доволі напружений та нестабільний час для України, коли точиться війна, є загроза терористичних актів, збільшується кількість надзвичайних ситуацій, стають масовими аварії на залізниці, велика кількість дорожньо-транспортних пригод, підпали та вибухи в офісних та житлових приміщеннях, у яких травмуються та гинуть люди, знання та навики з домедичної допомоги - є реальною необхідністю.

  

Спеціалісти та фахівці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф активно проводять роботу щодо поширень знань та навиків з надання допомоги потерпілим при невідкладних станах особами, що не мають медичної освіти. На листи – запрошення такі виїзні тренінги проводились для працівників Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької та студентів Добротвірського технічного коледжу.

Тренінги проводили лікарі-інструктори навчально-тренувального відділу та фахівці центру.

Основними напрямками були:

-Невідкладні заходи у разі виникнення надзвичайної ситуації;

-Комунікації з екстреними рятувальними службами;

-Особиста безпека;

  

-Навики та вміння при наданні домедичної допомоги ( визначення свідомості, основних життєвих показників-дихання. пульсу, бокове стабільне положення, проведення серцево-легеневої реанімації, принцип роботи автоматичного зовнішнього дефібрилятора, надання допомоги при травмах, кровотечах, використовуючи при цьому і підручні засоби).

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua