20 лютого 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Захисти себе - вакцинуйся!""Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Тренінги Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

 21.12.2015

У доволі напружений та нестабільний час для України, коли точиться війна, є загроза терористичних актів, збільшується кількість надзвичайних ситуацій, стають масовими аварії на залізниці, велика кількість дорожньо-транспортних пригод, підпали та вибухи в офісних та житлових приміщеннях, у яких травмуються та гинуть люди, знання та навики з домедичної допомоги - є реальною необхідністю.

  

Спеціалісти та фахівці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф активно проводять роботу щодо поширень знань та навиків з надання допомоги потерпілим при невідкладних станах особами, що не мають медичної освіти. На листи – запрошення такі виїзні тренінги проводились для працівників Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької та студентів Добротвірського технічного коледжу.

Тренінги проводили лікарі-інструктори навчально-тренувального відділу та фахівці центру.

Основними напрямками були:

-Невідкладні заходи у разі виникнення надзвичайної ситуації;

-Комунікації з екстреними рятувальними службами;

-Особиста безпека;

  

-Навики та вміння при наданні домедичної допомоги ( визначення свідомості, основних життєвих показників-дихання. пульсу, бокове стабільне положення, проведення серцево-легеневої реанімації, принцип роботи автоматичного зовнішнього дефібрилятора, надання допомоги при травмах, кровотечах, використовуючи при цьому і підручні засоби).

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua