04 липня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулася перша американсько-українська «Конференція Громадського Здоров’я, Львів 2015»

09.12.2015

Сьогодні, 9 грудня 2015 року за підтримки Департаменту ОЗ ЛОДА, Львівської міської ради, Інституту психічного здоров’я УКУ та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру в конференц-залі будівлі філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету відбулася перша американсько-українська «Конференція Громадського Здоров’я, Львів 2015». Співорганізаторами конференції є новостворений Центр Анни Мазуренко спільно із Львівською школою громадського здоров’я Українського Католицького Університету та Українською Федерацією Америки.

Метою конференції є аналіз, моніторинг та формування професійних висновків та практичних порад щодо викликів громадського здоров’я в Україні. Під час конференції було презентовано концепцію створення магістерської освітньої програми «Громадського здоров’я» в УКУ та майбутнього відкриття канадсько-українського Центру Анни Мазуренко.

Структура конференції передбачала чотири панелі, зокрема, «Громадське здоров’я в Україні», «Виклики Громадського здоров’я в Україні», «Кращі практики інтегрованих сервісів Громадського здоров’я» та «Освітні програми сектору Громадського здоров’я».

Дистанційно на конференції були присутні: Ігор Перегінець - заступник Міністра охорони здоров’я та Ігор Бардин – голова фонду Анни Мазуренко в Канаді, який зазначив, що школа громадського здоров’я буде першим і важливим кроком у розвитку охорони здоров’я в Україні.

«Ця школа - чудова ідея, яка зможе додати навиків, відкрити методи та наростити потенціал української медицини. Громадське здоров’я має особливе місце в реформуванні охорони здоров’я. Створення школи Громадського здоров’я допоможе позбутися деяких проблем, тому необхідно формувати систему громадського здоров’я, яку в подальшому будемо розвивати. Рівень довіри до охорони здоров’я досить низький, тому потрібно його підвищувати» - підкреслив Ігор Перегінець.

 

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак подякувала лікарям Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центру, які роблять значний внесок в медицину та партнерам з-за кордону за міжнародний досвід та закликала всіх до інтенсивної співпраці.

Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб наголосив, що ця добра ініціатива зародилася саме в УКУ, і тому цю ідею потрібно реалізовувати та розвивати.

«Здоров’я твориться нашими стараннями. Тому необхідно об’єднуватись і не бути байдужими. Про здоров’я потрібно думати ще в дитинстві, коли організм піддається ризикам» - зазначила Патриція Гериті.

На завершення конференції відбулося обговорення продемонстрованих презентацій, а також учасники обмінювалися думками та ідеями.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60 

locz@mail.lviv.ua