19 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Термін продовжено до 25 листопада 2015 року. Департамент охорони здоров’я ЛОДА запрошує до співпраці фахівців у галузі медіа та реклами.

 19.11.2015

Департамент охорони здоров'я в рамках реалізації субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» запрошує консультаційні фірми висловити свою зацікавленість щодо надання послуг з інтернет-реклами, відео- та аудіо-продакшину, трансляції на регіональних телеканалах, загальнонаціональних каналах у регіональний час та на регіональних  радіостанціях промоційних роликів про важливість проведення ранньої діагностики раку шийки матки та раку молочної залози, а також реклами у регіональній пресі та надати інформацію про досвід та кваліфікацію фірми, що стосується виконання завдання.
 

Запит на надання висловлення зацікавленості

на консультаційні послуги
“Просвітницькі програми у ЗМІ”
 

 

Висловлення зацікавленості із дотриманням передбачених вимог, зазначених у технічному завданні, що додається, просимо направляти електронною поштою або подати особисто до 25 листопада 2015 року 10.00 год за наступною адресою: 

 

Назва: Департамент охорони здоров'я ЛОДА

Адреса:  канцелярія, 1 поверх, вул. Конопницької, 3 м. Львів
До уваги: Чечотка Богдан Романович, директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА

Тел.: (032) 276-45-92
Ел.пошта: 
onko.pr.lviv@gmail.com