27 січня 2021 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Днями у Львові у рамках другого з’їзду “Медичної та біологічної інформатики та кібернетики” відбулась конференція “Медичні інформаційні системи”

16.11.2015

У Львівській міській дитячій клінічній лікарні на вул. П. Орлика, 4 у рамках другого з’їзду “Медичної та біологічної інформатики та кібернетики” відбулась панельна монотематична конференція “Медичні інформаційні системи”. Трансляція конференції відбувалась також у режимі реального часу.

Заступник головного лікаря Львівського Державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Орест Тріль та консультанти субпроекту “Онкопревененція та впровадження ефективних протипухлинних технологій” у рамках підготовки ІТ компоненту “Електронний реєстр жінок Львівської області” взяли участь у конференції.

На конференції обговорювались актуальні питання інформатизації охорони здоровя. Розробники інформаційно-аналітичних систем та представники закладів охорони здоровя, у яких впроваджені сучасні інформаційні системи презентували переваги та недоліки програм у дії. Про позитивний досвід та інструментарій для прийняття управлінських рішень на прикладі медичних центрів “Святої Параскеви” та “Інтерсоно” м. Львів, закладів первинної медико-санітарної допомоги м. Вінниці, а також на досвіді комунального закладу Львівський обласний центр репродуктивного здоровя населення розповіли представники даних медичних закладів. Важливим у даному форматі конференції є досвід використання інформаційно-аналітичних систем у практичній діяльності установ. Таким чином, на конференції розглянули питання імплементації інформаційних систем як на рівні первинної медицини, в умовах стаціонару, так і проблеми інтеграції із закладами різних регіонів України.

Актуальним для впровадження ІТ компоненту у рамках реалізації проекту Світового банку “Поліпшення охорони здоровя на службі у людей” субпроекту “Онкопревененція та впровадження ефективних протипухлинних технологій” є питання захисту персональних даних, а також практика застосування мобільних технологій в інформаційних системах. Отримана інформація стане корисною для якісного впровадження програмного продукту “Електронний реєстр жінок Львівської області”.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

 locz@mail.lviv.ua