20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Майстер - клас присвячений Всесвітньому дню невідкладної медичної допомоги

 11.09.15

Напередодні Всесвітнього дня невідкладної медичної допомоги, який відзначається кожної другої суботи вересня, сьогодні (на проспекті Свободи,28) відбувся майстер-клас з основ надання домедичної допомоги та показові виступи бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з надання медичної допомоги при масовому ураженні людей.

 

Майстер-клас організували та провели спеціалісти, фахівці Львівського центру медицини катастроф, які пройшли відповідну підготовку для такого виду діяльності в Україні та за кордоном, отримали сертифікати інструктора-викладача. Для проведення були використані муляжі та манекени, на яких міг попрактикуватися в навичках надавати домедичну допомогу кожен охочий.

Завідувач навчально-тренувальним відділом Львівського центру медицини катастроф Людмила Гера зазначила, що проведення майстер-класу з залученням населення дуже корисно та пізнавально, оскільки кожен повинен вміти правильно надати першу медичну допомогу. Тут можна було навчитися грамотно робити штучне дихання, накладати джгути, надавати допомогу особам, які потрапили в аварію та в якому положенні повинен знаходитися потерпілий з тою чи іншою травмою перш ніж приїдуть медики.

   

До участі у заході також долучилися студенти-волонтери Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та члени Ради молодих лікарів Львівщини.

 ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60 

locz@mail.lviv.ua