26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Нарада заступників головного лікаря з медсестринства, головних (старших) медсестер закладів охорони здоров'я області

 

01.07.2015

30 червня 2015р. відбулась чергова нарада старших медсестер закладів охорони здоров'я Львівської області, в якій прийняли участь 92 спеціалісти.      

 

 

 Нараду провела головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ЛОДА з медсестринства, заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ Галапац Н.Б., яка розповіла про роботу медсестринської служби області за 1-ше півріччя 2015 року, виконання медичними сестрами ЗОЗ нормативних документів, що регламентують роботу медсестринської служби, окреслила завдання та перспективи.

Про особливості роботи медсестринської служби  в інших закладах  області доповіли Підкова О.В., заступник головного лікаря з медсестринства КЗ ЛОР «ЗУДСМЦ», Красінська В.Я., заступник головного лікаря з медсестринства Дрогобицького РТМО, Заліщук  М.М., головна сестра медична Стрийської ЦРЛ.   

Президент Львівської обласної асоціації медсестер Шевчук І.Б. поінформувала про роботу ЛОАМС за 6 місяців 2015 р. та розповіла про створення єдиного Реєстру членів ГО «Львівська обласна асоціація медичних сестер».    

 Ковальський О.В., президент Асоціації „Служба організації інфекційного контролю» та Макарюк Н.П., фахівець Асоціації „Служба організації інфекційного контролю», розказали про нормативну базу, яка регламентує профілактику внутрішньо лікарняних інфекцій та огляд системи гігієни в закладах охорони здоров’я.                  

  Учасники наради визначили подальші напрямки роботи медсестринської служби області.   

  Інформація про роботу медсестринської служби області за  1- ше півріччя 2015 року              

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua