20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


XII – ті міжнародні змагання для бригад швидкої медичної допомоги

         30.06.2015

       Впродовж минулого тижня  у м. Серви (Республіка Польща) проводились XII – ті міжнародні змагання для бригад швидкої медичної допомоги.

  

         Для участі у цьому заході з медичного рятівництва була скерована Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у складі: Галина Шиналь (лікар), Ганна Бублик (фельдшер), Богдан Ценькало (фельдшер), Богдан Чух (водій).

           Участь у цих змаганнях приймало 28 команд, серед яких - команди з Республіки Польща, України та Білорусії.  

           Завдання були представлені наданням екстреної медичної допомоги потерпілим під час автоаварії, в тому числі  ДТП з двома мотоциклістами на пляжі;проведенням серцево-легеневої реанімації дорослому та дитині на комп’ютеризованому манекені; наданням допомоги «потерпілому» на пляжі, у якого ножове поранення грудної клітки та водійською майстерністю. 

  

           Представники Львівського центру медицини катастроф професійно справилась із поставленими завданнями. Роботу львівської бригади високо оцінили судді змагань і команда отримала перше місце серед закордонних бригад.

           Бригада Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф висловлює щиру подяку департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації та особисто директору Богдану Чечотці за сприяння та підтримку в організації поїздки на змагання у Республіку Польща.

 

ВІТАЄМО КОЛЕГ З ПЕРЕМОГОЮ!

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua