20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Участь спеціалістів центру медицини катастроф у проведенні молодіжного фестивалю «Зашків-земля героїв»

 15.06.2015

На розпорядження голови ЛОДА про святкування 124-ї річниці від дня народження Євгена Коновальця, 12-14 червня 2015року у селі Зашків, Жовківського району Львівської області проходив молодіжний фестиваль «Зашків-земля героїв».

  

В рамках заходу був запланований показовий майстер-клас з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій. Для проведення цього тренінгу організатори фестивалю запросили спеціалістів Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Практичні заняття складалися з:

- дотримання правил особистої безпеки при наданні допомоги (екстрених подіях, у щоденних умовах та під час проведення військових дій);

- правил транспортування (переміщення) поранених пацієнтів з поля бою у сектор укриття;

- надання допомоги у безпечному місці (секторі укриття) при кровотечах, пораненнях, травматичних ушкодженнях, правила проведення серцево-легеневої реанімації;

- комплектації аптечки.

Для візуальної демонстрації практичних навичок були представлені манекени, муляжі та необхідний розхідний матеріал. Слухачі мали змогу самостійно та під наглядом медиків - інструкторів засвоїти навики, які їм знадобляться у повсякденних умовах та у разі перебування на полі бою.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua