20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Майстер-клас «Сучасні алгоритми проведення серцево-легеневої реанімації»

28.05.2015

Спеціалісти Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на базі 4-ої міської клінічної лікарні провели майстер-клас «Сучасні алгоритми проведення серцево-легеневої реанімації».

Для учасників заходу  лікарі-інструктори та фельдшери Центру розповіли та  на манекені практично продемонстрували основні покрокові алгоритми та навики з  проведення серцево - легеневої реанімації в до- і позашпитальних умовах. Слухачі мали можливість під наглядом інструкторів практично відпрацювати здобуті навики.

Окрім того, з метою удосконалення організації роботи медсестринської служби області та забезпечення якісного медичного обслуговування населення, тренінги та майстер-клас щодо сучасних стандартів проведення серцево-легеневої реанімації спеціалісти Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф будуть проводитись і  надалі у закладах охорони здоров’я Львівщини. Одним з останніх був проведений такий майстер-клас для фахівців Львівської обласної інфекційної лікарні.  


Прес-служба 

Департаменту охорони 

здоров'я ЛОДА 

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua