20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Майстер-клас у львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

22.05.2015

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провів майстер-клас спеціалізованою бригадою навчально-тренувального відділу із застосування сучасних стандартів проведення серцево-легеневої реанімації з використанням відповідної апаратури та необхідного обладнання санітарних автомобілів.

   

Під час навчань було продемонстровано сучасне обладнання та оснащення для карет екстреної (швидкої) медичної допомоги компанією Spencer, яка спеціалізується на розробці та виробництві обладнання для порятунку потерпілих.

До участі були запрошені керівники структурних підрозділів Львівського центру медицини катастроф та практикуючі медики. Представники компанії розповіли медичним працівникам про нові розробки для машин швидкої допомоги та продемонстрували:

- різноманітні ноші та аксесуари для них (включаючи ноші для проведення рятувальних операцій з гелікоптером);

- стільці для перевезення пацієнтів (в тому числі при спусканні сходами) та аксесуарами до них;

- шийні комірці;

- вакуумні матраси та аксесуари для них;

- шини для іммобілізації кінцівок, пристрої для іммобілізації та витягування пацієнтів при ДТП та завалах, протишокові штани;

-  апарати ШВЛ та кисневі системи.

-  різновиди реанімаційних сумок- рюкзаків.

Цікавою новою розробкою були стаціонарний аспіратор AMBUJET, який використовується в будь-яких умовах, має наплічний ремінь для транспортування та стійкий до пошкоджень.

У підготовленому приміщенні навчально-тренувального відділу, використовуючи манекени та муляжі, представники компанії – виробника розповіли про принципи використання нового іммобілізаціного засобу при пошкодженні нижньої кінцівки – пристрій для іммобілізації та витягування стегна, який має має унікальну систему мікрометричного регулювання ступеню витягування кінцівки та наочно продемонстрували його використання на практиці.

Неабияку зацікавленість у медиків викликали нові пристрої для механічної зупинки кровотечі та набори для крікотиреотомії. Ці пристрої надзвичайно актуальні та необхідні у застосуванні в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та в умовах війни.

Пристрій для механічної зупинки кровотечі розроблений для важкодоступних місць, де не може бути використаний турнікет. Конструкція передбачає механічне зведення країв рани та створення достатнього тиску, що зупиняє подальшу крововтрату шляхом формування стабільного згустку.

Високоякісні стерильні набори для крікотиреотомії готові до негайного використання, що дозволяють швидко та безпечно відновити газообмін при обструкції дихальних шляхів. Представники фірми Spencer продемонстрували використання вказаних засобів на манекенах, а бажаючі мали можливість практично потренуватись у вправності застосування.

Ще однією сучасною новинкою є пристрій для стернального внутрішньокісткового доступу. Під час проведення майстер-класу, представники фірми залучали до практичного тренінгу бажаючих учасників заходу і відповіли на всі запитання.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua