20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав сучасний реанімобіль

13.05.2015

      Сьогодні, 13 травня, Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав німецький реанімобіль Mercedes-Benz Sprinter 413. Подарунок медичному закладу зробила одна з найбільших львівських ІТ-компаній - SoftServe.

   


       Mercedes-Benz Sprinter 413 - це висококласне авто, 2005 року випуску, економне у витраті пального. Реанімобіль обладнаний усім необхідним для надання швидкої та якісної медичної допомоги згідно зі світовими стандартами і дає можливість виконувати інтенсивну терапію в салоні автомобіля. Зокрема, він оснащений кардіомонітором, дихальним апаратом, вакуумним відсмоктувачем, інфузоматом та іншим обладнанням.


       У заході взяли участь член Ради директорів ІТ компанії SoftServe, голова БФ «Відкриті очі» Тарас Вервега, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдан Чечотка, та директор Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Пацюрко.

       «Для реалізації благодійних проектів компанія SoftServe створила власний Благодійний фонд «Відкриті очі». Зважаючи на останні події в Україні, переважна більшість проектів фонду скеровані на допомогу українським військовим. Крім того, ми вирішили внести свою частку в надання екстреної медичної допомоги населенню Львівщини. Компанія SoftServe придбала реанімобіль Mercedes-Benz Sprinter 413 та передає його Львівському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Найближчим часом другий реанімобіль плануємо передати на потреби медицини Дніпропетровська для надання екстреної медичної допомоги пораненим бійцям АТО» - зазначив Тарас Вервега , член Ради директорів компанії.

     Директор департаменту охорони здоров’я Богдан Чечотка подякував компанії за цей подарунок, адже реанімобіль пріоритетно буде працювати для надання екстреної медичної допомоги дитячому населенню Львівської області. Це дасть змогу своєчасну і висококваліфіковану екстрену медичну допомогу і зберегти життя дітям.

      «Цей реанімобіль є дуже щедрим і потрібним дарунком, - зазначив Юрій Пацюрко, директор центру екстреної медицини. – Хочу наперед подякувати від імені пацієнтів та їх батьків, адже життя дитини залежить не тільки від кваліфікації медичного персоналу, але і від оснащення реанімобіля. А медикаментозний супровід ми забезпечимо».

Прес-служба
ДОЗ ЛОДА
тел. 276-23-60
locz@mail.lviv.ua