26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Польсько-український семінар «Польський досвід створення і розвитку медсестринського самоврядування»

16.03.2015

13-14 березня 2015 року у м. Київ відбувся  польсько-український семінар «Польський досвід створення і розвитку медсестринського самоврядування» в якому прийняли участь голови асоціацій медичних сестер, головні позаштатні спеціалісти з медсестринства департаментів охорони здоров’я із 17-ти регіонів України. Львівщину представляли Галапац Н.Б. – головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з медсестринства  та Шевчук І.Б. – президент Львівської обласної асоціації медичних сестер.

 

  

 

Перед учасниками семінару із вітальним словом виступив представник Департаменту кадрового менеджменту, освіти та науки МОЗ України П’ятницький С.Ю.

В роботі семінару прийняли участь:

Президент Української асоціації медичних сестер Івашко Г.М.

Директор ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів» МОЗ України Чернишенко Т.І.

Президент Головної Палати медсестер та акушерок Польщі Гражина Рогалє-Павельчик, яка розповіла присутнім про історію створення, структуру та функції системи самоврядування медсестер та акушерок Польщі. Також про закони, що регулюють діяльність самоврядування медичних сестер та акушерок Польщі.

На другий день семінару відбувся круглий стіл «Які практичні кроки треба зробити для створення медсестринського самоврядування в Україні. Розробка і затвердження маршрутної карти – тактики і стратегії». 

 

 Головний позаштатний спеціаліст

Департаменту ОЗ ЛОДА з медсестринства                                                         Галапац Н.Б.