20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Міжнародні змагання бригад швидкої медичної допомоги

09.02.2015

       Традиційно, у кінці січня у м. Бєльсько-Бяла (Республіка Польща) відбулись щорічні X-ті зимові міжнародні змагання бригад швидкої медичної допомоги. На змагання прибули  команди з Польщі,  Греції, , Литви, Латвії та України (всього 54 команди).

Україну представляли: команда Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, команда станції ШМД м. Кіцмань та команда КЗ "Івано-Франківського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".

 

Польські колеги – організатори змагань відтворили історичні події різного часу.  Серед завдань були:

- дорожньо-транспортна пригода у центрі міста, за участю рейсового автобуса з 11 пасажирами та легкового автомобіля з 4 пасажирами;

- падіння двох автобусів з гірниками, з яких живими залишилось 9 осіб;

- обвал шахти, спричинений вибухом газу(метану). Загинуло 14 гірників;

- спортивне ралі, де постраждало двоє учасників;

- захоплення медиків терористами під час надання меддопомоги хворій жінці з дитиною у супермаркеті.

Після кожного завдання проводився тестовий контроль знань, а у програму змагань були включені завдання на фізичну витривалість та знання медичної апаратури.

Під час виконання завдань оцінювались критерії первинного та вторинного огляду пацієнтів, медичного сортування, проведення серцево-легеневої реанімації з дефібриляцією та кардіоверсією. За результатами заходу бригада Львівського центру медицини катастроф зайняла перше місце серед українських команд та друге місце серед дев’яти закордонних. Першість у змаганнях отримала команда з Литви.

Організатори та судді змагань висловили своє захоплення професіоналізмом та злагодженістю у роботі команді Львівського центру медицини катастроф. Директор рятівництва медичного Бєльського повіту вручив нашій бригаді запрошення до участі у таких змаганнях на наступний рік. 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua