26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Нарада заступників головного лікаря з медсестринства та головних медсестер медичних закладів області

 15.12.2014 

12 грудня 2014 року відбулась нарада заступників головного лікаря з медсестринства та головних медсестер медичних закладів області. У нараді прийняв участь Верес В.М. – заступник начальника управління розвитку, планування та організаційно-фінансового забезпечення – начальник відділу кадрового та організаційного забезпечення Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, який відзначив важливу роль медсестринської служби у наданні медичної допомоги населенню, а також подякував медичним сестрам Львівщини за добру роботу у 2014 році.

 

  

 

Головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з медсестринства  Галапац Н.Б.  виступила з інформацією про роботу медсестринської служби області у 2014 році. Також було обговорено  завдання та перспективи служби на 2015 рік.

Президент Львівської обласної асоціації медсестер Шевчук І.Б. довела до відома присутніх звіт про роботу Львівської обласної асоціації медичних сестер за 2014 рік.        

Фахівець Асоціації „Служба організації інфекційного контролю Галапац Н.П. виступила із презентацією „Сучасний підхід до профілактики внутрішньо лікарняних інфекцій у закладах охорони здоров’я ”

Директор компанії «Лізоформ Медікал» Ковальський О.В. довів до відома головних медсестер області  інформацію про елементи гігієни при використанні наркозно - дихальної  апаратури, пропозиції щодо виконання наказу МОЗ України від 30.04.2014 р. № 341« Про затвердження Інструкції зі збору, сортування, транспортування, зберігання, дезінфекції та прання білизни у закладах охорони здоров’я», використання мобільного антисептика у ЗОЗ.

Учасники наради отримали примірник Довідника головної медичної сестри , які вручив менеджер з питань регіонального розвитку МЦФЕР-Ураїна Боровик М.В.                                    

 

Головний позаштатний спеціаліст  

Департаменту ОЗ ЛОДА з медсестринства                                                Наталія Галапац