20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Медики та рятувальники провели навчання з евакуації людей з гірськолижних підйомників

9.12.2014

4 грудня 2014 року бригада Львівського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф спільно з особовим складом пошуково-рятувальної частини загону технічної служби ГУ ДСНС України у Львівській області провели практичні навчання щодо здійснення евакуації та порятунку людей з канатно-крісельної дороги у випадку виникнення аварійної ситуації. Захід проходив на території навчально-спортивної бази олімпійської підготовки «Динамо» в смт. Славське (Сколівського району, Львівської області). Метою цих навчань було відпрацювання практичних навичок між рятувальниками підрозділу ДСНС та бригадами Львівського обласного центру медицини катастроф на випадок виникнення аварійної ситуації.

 

Медики ознайомили рятувальників з особливостями надання домедичної допомоги постраждалим в екстрених ситуаціях, зокрема, на гірськолижних підйомниках, використовуючи при цьому наявне оснащення пошуково-рятувальної частини. Особлива увага була акцентована на відпрацюванні практичних навичок домедичної допомоги при травматичних ушкодженнях: методах зупинки кровотеч, техніці та методиці накладання джгута і пов’язок, правилах іммобілізації, прийомі Хеймліха (порушення прохідності дихальних шляхів – обтурації стороннім тілом), порядку надання домедичної допомоги постраждалим при падінні з висоти та інших прийомах.

На прохання рятувальників спеціалісти Львівського центру медицини катастроф додатково провели майстер-клас щодо алгоритмів проведення серцево-легеневої реанімації.

Такі тренування є вкрай необхідні, адже під час аварійної ситуації рятувальники повинні першими кваліфіковано надати домедичну допомогу, допоки на місце події прибудуть медики, які при потребі доставлять потерпілих в лікувальний заклад.

              Фахівці обох служб наголосили на тому, що організація подібних навчань є корисним досвідом у співпраці та взаємодії між службами.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua