22 вересня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У Трускавецькій міській лікарні працюють висококваліфіковані лікарі - урологи з Донбасу

14.11.2014

 

У Трускавецькій міській лікарні – поповнення кадрів. Зокрема, працевлаштовано трьох висококваліфікованих фахівців-урологів з числа переселенців з Донбасу.

     

Фото з порталу "Трускавецький вісник"

За словами головного лікаря Трускавецької міської лікарні Андрія Кульчинського, через трагічні події на сході нашої країни багато медичних працівників, що не підкорились сепаратистам змушені були покинути свої домівки і лікарні, де працювали. Львівщина, незважаючи на перенасичення лікарськими кадрами, всіляко допомагає у працевлаштуванні медикам, що переїхали на тимчасове проживання в Галичину. Відтак Трускавецька міська лікарня поповнилась висококласними фахівцями з числа переселенців з Донеччини. Серед цих лікарів – Ігор Деркач – фахівець у галузі ендоурології, який має 27 років професійного стажу, виконав близько 10 тис. малоінвазивних (не травматичних) операцій. Після проведення цих хірургічних втручань пацієнти знаходяться у стаціонарі лише 2-3 дні. «Цінність проведення цих операцій саме в Трускавці полягає в тому, що наш курорт має можливості післяопераційної реабілітації у санаторіях», — додає Андрій Кульчинський.

Також в урологічному відділенні лікарні працюватимуть досвідчені лікарі-урологи  Антон Лоскутов (лікар вищої категорії) та Олеся Сумцова – лікар другої категорії. До відомих подій на сході ці лікарі працювали у відділенні ендоурології Донецької обласної лікарні.

А. Кульчицький зауважує, що завдяки донецьким колегам Трускавецька міська лікарня виходить на якісно новий рівень надання медичної допомоги пацієнтам з  урологічною патологією.

Довідка:

Над розвитком урологічного відділення Трускавецька міська лікарня працює вже давно.

Незабаром на базі трускавецького відділення урології буде відкрито центр малоінвазивної хірургії. На даний час виконано комплекс робіт з капітального ремонту та реконструкції урологічного корпусу, облаштовано три нові операційні, які відповідають європейським стандартам. Також запланований ремонт в реанімаційному відділенні та за небюджетні кошти буде оновлено обладнання (лапараскопічна та ендоскопічна стойка, портативний УЗД-аппарат).

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. (032) 276-23-60

locz@mail.lviv.ua