20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Допомога Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф військовим

28.10.2014

На військових базах Львівщини спеціалістами та фахівцями навчально-тренувального відділу Львівського центру медицини катастроф неодноразово проводились тренінги з надання домедичної допомоги для військових, які проходять службу у «гарячих» точках на сході України. Також працівниками центру на зібрані добровільні пожертви було закуплено та передано військовослужбовцям засоби індивідуального захисту, перев’язувальний матеріал, медикаменти та імобілізаційні засоби.

В рамках співпраці Львівського центру медицини катастроф з ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації та Екстреної медичної допомоги» отримано гуманітарну допомогу для потреб військових, лікарень, мобільних та польових госпіталів.

Розподіл гуманітарної допомоги проводило ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації та Екстреної медичної допомоги» в залежності від потреб військових. Львівський центр медицини катастроф передав для навчального центру Національної  Гвардії  України (військової частини 3007, м. Золочів) бандажі,  індивідуальні фільтри для води, повітроспрямовувачі, тверді ноші. До структурного підрозділу Служби безпеки України у Львівській області були направлені бандажі, індивідуальні фільтри для води, термопокривала та  гнучкі шини. 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua