26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Науково-практичний семінар "Правові та етико-деонтологічні аспекти в діяльності медичних сестер закладів охорони здоров’я"

27.10.2014

        

Згідно плану роботи медсестринської служби області, 24 жовтня 2014 року на базі Мостиської центральної районної лікарні проведено науково-практичний семінар «Правові та етико-деонтологічні аспекти в діяльності медичних сестер закладів охорони здоров’я» для головних та старших медичних сестер, закладів охорони здоров’я Мостиського, Пустомитівського, Яворівського та Городоцького районів. У семінарі взяли участь 60 спеціалістів.

Учасників семінару привітали: Матис Р.С. – заступник голови Мостиської РДА, Пелиньо Б.М. – головний лікар Мостиської ЦРЛ, який розповів учасникам семінару про розвиток охорони здоров’я Мостиського району.

         З презентацією на тему «Правові та етико-деонтологічні аспекти в діяльності медичних сестер  закладів охорони здоров’я» виступила Галапац Н.Б. – заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства, головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства. Крім головної теми,  на семінарі були  розглянуті питання про впровадження в роботу медсестринської служби Локальних протоколів медичної сестри (фельдшера, акушерки) з догляду за пацієнтом та виконання основних медичних процедур і  маніпуляцій та індикатори оцінки їх виконання, підвищення кваліфікації, атестація молодших спеціалістів з медичною освітою.

Президент Львівської обласної асоціації медичних сестер Шевчук І.Б. розповіла про розвиток та перспективи асоціації медичних сестер України і Львівщини та провела практичні заняття з вирішення ситуаційних завдань з ефективного спілкування.

Фахівець Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Галапац Надія виступила з презентацією «Налагодження санітарно-епідеміологічного режиму в закладах охорони здоров’я» та провела відео-тест із техніки обробки рук медперсоналу.

Всі учасники семінару одержали сертифікати Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

 

 
Головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони  здоров’я ЛОДА з медсестринства  Н. Галапац