26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Науково-практичний семінар „Правові та етико-деонтологічні аспекти в діяльності медичних сестер закладів охорони здоров’я ”

22.09.2014

Згідно плану роботи медсестринської служби  області 19 вересня 2014 року на базі Турківської комунальної  центральної районної лікарні проведено  науково-практичний семінар „Правові та етико-деонтологічні аспекти в діяльності медичних сестер  закладів охорони здоров’я ” для головних та старших медичних сестер, федьдшерів ФАП та амбулаторій  закладів охорони здоров’я  Турківського, Самбірського та Старосамбірського  районів. У семінарі прийняли участь 87 спеціалістів.

Учасників семінару привітали: Гакавчин В.М. – голова Турківської РДА, Дребот В.К. – голова Турківської районної ради, Макарик М.М. – головний лікар Турківської КЦРЛ.

З презентацією на тему „Правові та етико-деонтологічні аспекти в діяльності медичних сестер  закладів охорони здоров’я ” виступила Галапац Н.Б. – заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства. Крім головної теми  на семінарі були  розглянуті питання про впровадження в роботу медсестринської служби Локальних протоколів медичної сестри (фельдшера, акушерки) з догляду за пацієнтом та виконання основних медичних процедур та  маніпуляцій, підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з медичною освітою.

Заступник головного лікаря Турківської КЦРЛ з медсестринства Пономарьова Г.М. ознайомила присутніх з роботою медсестринської служби  Турківського району.

Фахівець Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Галапац Надія виступила з презентацією «Налагодження санітарно-епідеміологічного режиму в закладах охорони здоров’я».

Підводячи підсумки семінару заступник головного лікаря  Турківської КЦРЛ з лікувальної роботи Нагайко І.Ю. відзначив важливість та необхідність проведення таких семінарів.

Всі учасники семінару одержали сертифікати департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

 

 

Головний позаштатний спеціаліст департаменту

охорони  здоров’я ЛОДА з медсестринства

Н. Галапац