20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Майстер-клас з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій

27.08.2014

Цьогоріч фестиваль «Зашків-земля героїв» стартував у форматі патріотично-вишкільного табору. Захід приурочили до дня Національного прапора і до Дня Незалежності України та провели 22-23 серпня у селі Зашків, Жовківського району, Львівської області.

   

В рамках заходу був запланований показовий майстер-клас з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій. Для проведення цього тренінгу були запрошені спеціалісти Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Інструктори центру у зв’язку з загостренням соціально-політичної ситуації в Україні систематично проводять підготовку з волонтерами, зацікавленими особами та військовозобов’язаними.

Програма майстер-класу включала в себе :

- дотримання правил особистої безпеки при наданні допомоги під час проведення військових дій (на полі бою, в зоні укриття);

- правила транспортування (переміщення) пацієнтів, поранених з поля бою у сектор укриття;

- надання допомоги у безпечному місці (секторі укриття) при кровотечах, пораненнях, травматичних ушкодженнях, правила проведення серцево-легеневої реанімації;

- комплектація аптечки.

Слухачі мали можливість самостійно та за допомогою медиків - інструкторів засвоїти навики, які їм знадобляться у повсякденних умовах або на полі бою.

Під час проведення майстер-класу з домедичної допомоги спеціалісти навчально-тренувального відділу використовували методичний посібник "Домедична допомога в умовах бойових дій", який випустила Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги. Головною метою посібника є надання необхідної інформації бійцям щодо збереження життя при пораненні, в екстремальних умовах військових дій.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua