26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Благодійна допомога від Львівської обласної асоціації медичних сестер

26.08.2014

Львівською обласною асоціацією медичних сестер надано благодійну допомогу  Військово-медичному клінічному центру Західного регіону для надання допомоги військовослужбовцям, постраждалим під час проведення АТО на сході України в червні-серпні 2014 року.

За кошти Асоціації та за підтримки генерального партнера ЛОАМС компанії «Лізоформ Медікал»  придбано вироби медичного призначення:  Голка для катетеризації центральних судин 3/G 14, Трубка трахеостомічна р. 10, Дихальний фільтр, Зонд шлунковий назогастральний №16, Зонд шлунковий назогастральний №18, Катетер Фолея 2-х ходовий №16, Катетер Фолея 2-х ходовий № 18, Шприц з конусом для під’єднання катетера одноразового, Калоприймач № 30, Сечоприймач одноразовий зі зливом, антисептики та мило для гігієнічної обробки рук на суму  18 тис. грн.

До акції приєдналися Жовківська ЦРЛ та Жовківський районний осередок Львівської обласної асоціації медичних сестер, які передали мобільному госпіталю Західного регіону  засоби особистої гігієни для медиків та лікарські засоби на суму 7300 грн.

 Президент ЛОАМС                                    Ірина  Шевчук