26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Планово-консультативний виїзд головного позаштатного спеціаліста департаменту охорони здоров’я з медсестринства

06.06.2014

05 червня 2014 р. головним позаштатним спеціалістом з медсестринства Наталією Галапац проведено виїзд  у заклади охорони здоров’я Самбірського району.

Під час виїзду Н.Галапац  зустрілася з головним лікарем Самбірської ЦРЛ та обговорила перспективи розвитку медсестринської служби району, разом із головною медсестрою А.Бухній провела обхід у хірургічному та урологічному відділеннях Самбірської ЦРЛ, Самбірській міській дитячій лікарні.

 

В рамках візиту Наталія зустрілася з керівництвом та  викладачами Самбірського медичного коледжу. Заступник директора з навчально-виробничої роботи  І.Романишин звернула особливу увагу на співпрацю з Львівською обласною асоціацією медичних сестер.   В актовому залі коледжу  було проведено конференцію для студентів та медичних сестер, фельдшерів, акушерок ЗОЗ району, де  Н.Галапац розповіла присутнім про розвиток та перспективи медсестринства України і Львівщини. Основні питання профілактики внутрішньолікарняних інфекцій в закладах охорони здоров’я висвітлила фахівець асоціації «Служба організації інфекційного контролю Надія Галапац.

  

Головний позаштатний спеціаліст Департаменту

охорони здоров’я з медсестринства                                          Наталія Галапац