20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Тренування медичних працівників та військовослужбовців з питань надання домедичної та медичної допомоги постраждалим

13.05.2014

На базі дислокації військової частини м. Золочів,  відбулись тренування  для медичних працівників та військовослужбовців з питань надання домедичної та медичної допомоги постраждалим.

Для проведення даного заходу під командуванням військової частини запрошено спеціалістів Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Також у тренуваннях взяли участь працівники пункту екстреної медичної допомоги «Золочів» та «Глиняни».

Враховуючи нестабільну ситуацію в Україні, перебіг подій у східних областях та участь у них військових, акцентом у навчаннях було надання допомоги потерпілим з вогнепальними пораненнями, травмами та опіками.

Для відображення подій, наближених до реальності, спеціалісти Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф змоделювали відповідні ситуації.

З метою відпрацювання практичних навичок учасники навчань отримати манекени та муляжі. «Потерпілими» були військовослужбовці, а допомогу їм надавали медичні працівники та саніструктори військової частини.

Фахівці Львівського центру медицини катастроф продемонстрували алгоритми проведення базової реанімації (BLS), порядок та правила перевертання постраждалого на спину, зняття засобів захисту у військовослужбовців (бронежилету, комплекту захисту рук та ніг, шолома), переміщення постраждалого на транспортну дошку, щит тощо.

Окремим завданням для учасників «рятувальної операції» було здійснення евакуації «потерпілого» з транспортного засобу. «Рятувальна операція» пройшла успішно, а тренування завершились жвавою дискусією медиків та військовослужбовців.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua

 

*Фото Львівського обласного центру

екстреної медичної допомоги та медицини катастроф