20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Науково-практичний семінар «Сучасні аспекти надання медичної допомоги при загрозливих для життя станів ( BLS+ ALS)»

14.03.2014

На базі Львівського медичного  коледжу  післядипломної  освіти   був  проведений  науково-практичний  семінар на тему  «Сучасні аспекти надання медичної  допомоги при загрозливих для життя станів ( BLS+ ALS)». Організаторами семінару виступив Львівський медичний  коледж  післядипломної  освіти.

   

Серед присутніх були директор та  викладачі коледжу, секретар атестаційної комісії фахівців – головний фельдшер Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Учасниками семінару були медичні сестри палат новонароджених, дитячої анестезіології, анестезіології, гастроентерологічних, інфекційних, операційних  відділень, а також медичні сестри сімейних лікарів, зубні техніки, акушерки пологових відділень,. Загальна кількість слухачів складала понад 190 осіб.

Під час семінару були висвітлені  питання  здоров’я населення країни та сучасний стан надання своєчасної медичної допомоги у закладах охорони здоров’я, охарактеризовані  термінальні стани  та основні напрямки у навчанні та підготовці спеціалістів з питань порятунку людей, що знаходяться у невідкладних станах.

В рамках співпраці, до участі у цьому заході були запрошені і представники  КЗ ЛОР "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".

З доповіддю «Роль навчально-тренувального відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у підготовці спеціалістів до роботи в екстрених ситуаціях» виступила завідувач цього відділу, член Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги Гера Л. П. У своїй презентації вона розповіла про  гостру необхідність у підготовці осіб, що не мають медичної освіти, з питань надання домедичної допомоги та необхідність удосконалення знань та навиків медичних працівників з питань надання екстреної медичної допомоги. Виступ  був побудований на основі реалій сьогодення, де є велика ймовірність виникнення катастроф, аварій, дорожньо-транспортних пригод та інших екстрених подій, результатом яких є людські жертви. А у час загострення нестабільної соціально-політичної ситуації, протестних заходів та масових акцій, що мали місце у м. Києві, виникла велика кількість потерпілих, що отримали важкі тілесні ушкодження.

 Гера Л. П. також розповіла про організацію, роль та завдання навчально- тренувального відділу у практичній підготовці осіб для надання допомоги потерпілим, наявність матеріально-технічної бази, кадрового потенціалу з числа лікарів - практиків  та роль міжнародної співпраці установи у  здобутті знань та навиків для передачі їх слухачам навчально-тренувального відділу.

Працівниками Львівського центру медицини катастроф для учасників семінару був проведений демонстраційний показ практичних навиків з надання домедичної допомоги та надання екстреної медичної допомоги бригадою відділу медицини катастроф.

Після закінчення показових виступів, учасники прокоментували свою роботу з порятунку «потерпілого» та відповіли на запитання.  

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua