21 січня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Участь команди Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у міжнародних змаганнях з медичного рятівництва

 05.02.2014

В січні 2014року у м. Щирк (Республіка Польща) традиційно проводились щорічні X зимові міжнародні змагання для бригад швидкої медичної допомоги. Серед учасників заходу була і бригада Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На змагання прибуло 59 бригад. Серед них  49 бригад з Польщі,  бригади з Греції, Туреччини, Литви, Естонії, спільна бригада з представників Литви, Естонії та України.

Українські команди представляли:

- команда Львівського обласного центру медицини катастроф (м. Львів);

- команда станції ШМД м. Кіцмань.

У порівнянні з минулими роками, завдання були складнішими та відповідно боротьба у змаганнях була доволі напруженою. Оцінювання виконаних завдань проводились за  стандартами, прийнятими у країнаї Європейської спільноти.

            Завдання були різноманітні:

- вміти користуватися автоматичним масажером  «Aly Lukasz»  (апарат для проведення закритого масажу серця) з наступним наданням медичної допомоги пацієнту;

-      вміти організувати та надати допомогу «потерпілим» при масовому поступленні (шість пацієнтів, один з яких потребував реанімаційних заходів);

-      вміти організувати роботу бригади при наданні екстреної медичної допомоги «потерпілим» у ДТП, серед яких було одне немовля (правильно витягнути потерпілих з автомобіля, оглянути, зібрати анамнез та визначити першочергові заходи меддопомоги).

    

            Бригада Львівського центру медицини катастроф успішно та професійно справилась із поставленими завданнями, отримавши перше місце серед закордонних команд і були відзначена грамотами та кубком.         

            Участь у таких заходах на міжнародному форматі є однозначно позитивним та необхідним моментом для медиків Львівщини, що надають допомогу на до шпитальному етапі. З кожною такою участю удосконалюються знання та навики бригади, формуються алгоритми роботи у команді.

            Отриманий бригадою досвід, буде в подальшому передаватися працівникам виїзних бригад Львівської області та використовуватися у повсякденній роботі. Це в свою чергу забезпечить покращення надання своєчасної, якісної, кваліфікованої екстреної медичної допомоги усім, хто її потребуватиме.

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua