18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Участь команди Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у міжнародних змаганнях з медичного рятівництва

 05.02.2014

В січні 2014року у м. Щирк (Республіка Польща) традиційно проводились щорічні X зимові міжнародні змагання для бригад швидкої медичної допомоги. Серед учасників заходу була і бригада Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На змагання прибуло 59 бригад. Серед них  49 бригад з Польщі,  бригади з Греції, Туреччини, Литви, Естонії, спільна бригада з представників Литви, Естонії та України.

Українські команди представляли:

- команда Львівського обласного центру медицини катастроф (м. Львів);

- команда станції ШМД м. Кіцмань.

У порівнянні з минулими роками, завдання були складнішими та відповідно боротьба у змаганнях була доволі напруженою. Оцінювання виконаних завдань проводились за  стандартами, прийнятими у країнаї Європейської спільноти.

            Завдання були різноманітні:

- вміти користуватися автоматичним масажером  «Aly Lukasz»  (апарат для проведення закритого масажу серця) з наступним наданням медичної допомоги пацієнту;

-      вміти організувати та надати допомогу «потерпілим» при масовому поступленні (шість пацієнтів, один з яких потребував реанімаційних заходів);

-      вміти організувати роботу бригади при наданні екстреної медичної допомоги «потерпілим» у ДТП, серед яких було одне немовля (правильно витягнути потерпілих з автомобіля, оглянути, зібрати анамнез та визначити першочергові заходи меддопомоги).

    

            Бригада Львівського центру медицини катастроф успішно та професійно справилась із поставленими завданнями, отримавши перше місце серед закордонних команд і були відзначена грамотами та кубком.         

            Участь у таких заходах на міжнародному форматі є однозначно позитивним та необхідним моментом для медиків Львівщини, що надають допомогу на до шпитальному етапі. З кожною такою участю удосконалюються знання та навики бригади, формуються алгоритми роботи у команді.

            Отриманий бригадою досвід, буде в подальшому передаватися працівникам виїзних бригад Львівської області та використовуватися у повсякденній роботі. Це в свою чергу забезпечить покращення надання своєчасної, якісної, кваліфікованої екстреної медичної допомоги усім, хто її потребуватиме.

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua