21 січня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Спеціалісти Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели із рятувальниками практичну підготовку з питань надання домедичної допомоги

 21.01.2014

На базі загону технічної служби Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області відбувся одноденний практичний виїзний тренінг щодо надання домедичної допомоги. Проводили навчання представники  навчально-тренувального відділу  КЗ ЛОР  «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Л.Гера та А.Григоренко.

    

Тренінг проходив з метою засвоєння рятувальниками розширених  практичних прийомів із надання домедичної допомоги  при зупинці дихання, серцево-судинних порушеннях,  зупинці серця, значних кровотечах, пошкодженнях голови та хребта, термічних ураженнях та гострих отруєннях.

Необхідність проведення таких практичних курсів полягає в одержанні фахівцями Державної служби з надзвичайних ситуацій теоретичних знань та практичних навичок надання домедичної допомоги дорослим і дітям в екстремальних ситуаціях, що виникають внаслідок аварій та катастроф. При цьому, рятувальники повинні бути психологічно підготовленими до надання такої допомоги.

Під час навчань слухачі мали змогу освоїти штучну вентиляцію легень, серцево-легеневу реанімацію, техніку зупинки кровотеч, перев’язку ран та  іммобілізацію пошкоджених кінцівок, а також отримати кваліфіковані рекомендації від фахівців медицини катастроф. Результатом налагодженої співпраці – є проведення таких навчань планово, що дасть змогу навчити якомога більшу кількість рятувальників у найоптимальніші терміни.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua