26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Підсумкова нарада медсестринської служби Львівщини

10.12.2013

«Підсумкова нарада медсестринської служби Львівщини»


У Департаменті охорони здоровя ЛОДА відбулася підсумкова нарада медсестринської служби області за 2013 рік.

Вступним словом нараду відкрив директор Департаменту охорони здоровя Львівської ОДА, д.м.н., професор Ростислав Ступницький. Він наголосив на важливості професії медичної сестри, відповідальності покладеної на цю ланку, завданнях та перспективах, що стоять перед медсестринською службою.

Питання кадрового забезпечення та підвищення професійного досвіду висвітлив у своїй доповіді заступник начальника управління розвитку, планування та організаційно-фінансового забезпечення-начальник відділу кадрового та організаційного забезпечення Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА В’ячеслав Верес.

Головний позаштатний спеціаліст з медсестринства Департаменту ОЗ ЛОДА Наталія Галапац, презентувала учасникам наради навчально-освітню програму для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри – запорука якісного медичного обслуговування населення».

Довідково:

У лікувально-профілактичних закладах області працює 24 тисячі 426 молодших спеціалістів з медичною освітою. Станом на 1 грудня, членами Асоціації медичних сестер Львівщини є 6000 медсестер.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua