20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Виїзний тренінг Львівського центру екстреної медицини та медицини катастроф

10.10.2013

     Фахівці комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» провели одноденний  виїзний тренінг з питань організації та надання екстреної медичної допомоги для працівників Сколівської підстанції.

  

Учасниками навчання - тренінгу були працівники пунктів екстреної медичної допомоги Сколівської підстанції, пунктів ЕМД «Сколе», «Орява», «Завадка», «Славсько», «Верхнє Синьовидне». Загальною кількістю 43 особи, серед них 12 водіїв санітарних автомобілів.

Тренінг проводився на базі пункту ЕМД «Орява». Метою тренінгу була підготовка до роботи за єдиними стандартами в системі надання екстреної медичної допомоги на території Львівської області, удосконалення теоретичних знань медичних працівників, ознайомлення з європейськими стандартами надання екстреної медичної допомоги в позашпитальних умовах, відпрацювання практичних навичок, застосування на практиці стандартів у медицині критичних станів.

Враховуючи, що територія Сколівщини є рекреаційною зоною, неабияка увага на тренінгу приділялась наданню екстреної медичної допомоги при травмах, укусах змій, комах та акцентована увагу на роботі при наданні допомоги іноземцям.

  У процесі організації та проведенні тренінгу були змодельовані ситуації та складені завдання, узяті з повсякденної практичної роботи.

               Для практичної роботи учасники заходу були забезпечені відповідними манекенами, муляжами, виробами та засобами медичного призначення. Це дало змогу відпрацювати:

-                          - сучасні методи проведення серцево-легеневої реанімації;

-                         -    методи зупинки кровотечі;

-                         -  правила імобілізації та транспортування;

-   техніку маніпуляцій, що виконуються під час надання невідкладної медичної допомоги з використанням табельних заходів;

-                   вміння працювати у команді, залучати до надання допомоги учасників та свідків подій;

-                          ознайомлення з сучасними алгоритмами надання ЕМД на дошпитальному етапі.

Інструктори ЛЦЕМД намагались досягти того, щоби учасники тренінгу засвоїли основний необхідний об’єм практичних навичок та вміння працювати у команді.

Основний вагомий результат тренінгу – передача досвіду та набуття сучасних навиків та знань з питань надання екстреної медичної допомоги для медиків Сколівщини. А його вони використовуватимуть у щоденній роботі для кваліфікованої ефективної допомоги при раптових захворюваннях пацієнтів та у разі виникнення екстрених ситуацій..

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua