26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Науково-практичний семінар „Правові та етико-деонтологічні аспекти в діяльності медичних сестер закладів охорони здоров’я ”

      20.09.2013

   З метою удосконалення організації роботи медсестринської служби області та згідно плану основних організаційних заходів Департаменту ОЗ ЛОДА на 2013 рік

       19 вересня 2013 року  на базі Сколівської центральної районної лікарні відбувся науково-практичний семінар „Правові та етико-деонтологічні аспекти в діяльності медичних сестер  закладів охорони здоров’я ” для головних (старших) медичних сестер ЗОЗ Сколівського, Стрийського районів, міст Моршина та Стрия. Учасників семінару привітали: головний лікар Сколівської ЦРЛ Щадей Іван Васильович, президент Львівської обласної асоціації медичних сестер Шевчук Ірина Богданівна.

          На пленарному засіданні  із основною темою «Правові та етико-деонтологічні аспекти в діяльності медичних  сестер закладів охорони здоров’я» виступила  Галапац Н.Б.головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з медсестринства,  заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства, лауреат Національної Медичної Премії.

        Головна сестра медична Сколівської ЦРЛ  Куделко Н.С. свій виступ присвятила темі „Служіння медсестри – ключ до гуманізації медицини”.

         Фахівець з інфекційного контролю громадської організації „Служба       організації інфекційного контролю ”  Галапац Н.П. виступила з презентацією  „Налагодження санітарно-епідеміологічного режиму в закладах охорони здоров’я” та ознайомила присутніх з результатами Програми „Чиста лікарня безпечна для пацієнта”.

Медичний консультант корпорації «Юрія-Фарм» Чикалов С.О. розповів про використання нових виробів медичного призначення в  практичній діяльності медичної сестри.

        Після пленарного засідання  Шевчук І.Б. провела практичне заняття в групах на якому учасники виконали тест «Чи ефективно ви спілкуєтеся»,   вирішували ситуаційні завдання з етико-деонтологічних питань у медсестринстві та правил проведення антисептики рук.

       Робота семінару завершилася врученням  Сертифікатів Департаменту охорони здоров’я ЛОДА та музичним вітанням  медичних сестер Сколівської ЦРЛ.

 

 Головний позаштатний спеціаліст

Департаменту ОЗ ЛОДА з медсестринства                Наталія Галапац