20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Команда львів’ян — серед переможців міжнародних змагань

11.09.2013

 «Команда львівян — серед переможців міжнародних змагань»

 

У м. Вроцлав (Республіка Польща) пройшли XII змагання Польщі з медичного рятівництва. Організатором змагань виступила станція швидкої медичної допомоги Вроцлава, під патронатом Міністерства охорони здоров’я Польщі та Воєводи Дольношльонського.

До участі у цьому престижному заході була запрошена і команда Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За сприяння Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, участі у змаганнях взяла бригада Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Загалом змагалось 45 команд. Україну представляли команди Львівського обласного центру медицини катастроф та клінічного госпіталю Державної прикордонної служби  України.

Екіпаж Львівського центру медицини катастроф був єдиним з України, який представляв державні установи служб екстреної медичної допомоги.

Оцінювання виконаних завдань проводились за  стандартами, прийнятими у країнах Європейської спільноти. Крім знань з надання екстреної медичної допомоги, враховувались знання етичних та юридичних аспектів роботи рятувальних служб, фізична витривалість екіпажу, психологічна підготовка членів бригади та водійська майстерність. 

У всіх завданнях необхідні були вміння надавати допомогу в осередках з великою кількістю потерпілих, визначати пріоритет у першочерговій допомозі, продити серцево - легеневу реанімацію, допомагати при травмах та вміти співпрацювати з іншими рятувальними службами - поліцією, пожежниками.

Бригада Львівського центру медицини катастроф професійно виконала поставлені завдання. Її робота була високо оцінена польськими суддями. Кубком та відзнакою «Срібна тарілка» львів’ян нагороджували заступник міністра охорони здоров’я Польщі та мер м. Вроцлава.

Участь у цьому заході дала львів’янам можливість глибше ознайомитися з європейськими стандартами надання екстреної медичної допомоги на дошпитальному етапі, обмінятись досвідом, підвищити свій професійний рівень та налагодити і підтримувати партнерські стосунки з аналогічними службами Європейських країн.

Досвід, отриманий бригадою під час змагань в подальшому передаватиметься працівникам виїзних бригад Львівської області для використання у повсякденній роботі.

  

 

Прес-служба 

Департаменту охорони 

здоров'я ЛОДА 

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua

 

 

*Фото Львівського обласного центру

екстреної медичної допомоги та медицини катастроф