18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відеоселекторна нарада МОЗ України з реалізації Закону України «Про екстрену медичну допомогу»

16.08.2013

«Відеоселекторна нарада МОЗ України з реалізації Закону України «Про екстрену медичну допомогу»

 

Під головуванням заступника Міністра охорони здоровя України О. Толстанова відбулася відеоселекторна нарада з питань реалізації Закону України «Про екстрену медичну допомогу».

 

Департамент охорони здоровя Львівської ОДА на відеоселекторній нараді представляли директор Департаменту охорони здоровя Львівської ОДА Ростислав Ступницький, заступник директора Департаменту охорони здоровя Львівської ОДА Орест Середа, керівництво Центру екстреної медицини та медицини катастроф, швидкої медичної допомоги.

Головним питанням, що розглядалось на відеонараді була перереєстрація санітарних автомобілів та отримання дозволів на використання проблискових маячків на території адміністративно-територіальних одиниць України.

Про розподіл видатків для закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги учасникам наради доповів директор Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України Володимир Юрченко. За його словами, Міністерством затверджено відповідні норми забезпечення санітарним автотранспортом: 1 автомобіль на 10 тисяч населення 30% від загальної кількості повинні складати автомобілі класу С (реанімобілі).

На відеоселекторній нараді були розглянуті питання про виконання Національного плану дій на 2013 рік, щодо впровадження економічних реформ та подальшої реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо державного регулювання цін на ліки для осіб з гіпертонічною хворобою.

 

 

 

Прес-служба 

Департаменту охорони 

здоров'я ЛОДА 

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua

 

*Фото Ольги Мельник