18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Тренінг скаутської організації «Пласт» з екстреної медичної допомоги

08.08.2013

«Тренінг скаутської організації «Пласт» з екстреної медичної допомоги»

 

На Львівщині відбувся пластовий Крайовий вишкільний табір провідників водного пластування. Участь у цьому заході брали 25 пластунів віком 18-30 років з різних осередків України. У програмі змагань було навчання з питань надання домедичної допомоги, правил поведінки та дій в екстремальних ситуаціях на воді.

 

На запрошення Національної скаутської організації «Пласт» участь у цьому заході брала лікар -  інструктор Львівського обласного центру медицини катастроф, член Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги Людмила Гера.

Пластуни охоче вчились на манекені як правильно оцінити стан потерпілого. Вчились надавати допомогу при травмах, відпрацьовували практичні навики з питань іммобілізації. Велику цікавість в учасників тренінгу викликали продемонстровані муляжі травм, кровотеч, опіків та надання допомоги при таких пошкодженнях. В якості «потерпілих» були самі діти, а їх друзі по групі надавали їм медичну допомогу. Відпрацьовувались навички надання медичної допомоги за відсутності медичних засобів. В цій ситуації пластуни вчились використовувати використовувати підручні засоби для надання невідкладної допомоги в екстрених випадках.

Учасників тренінгів вчили також як правильно, чітко та лаконічно подавати інформацію диспетчеру швидкої допомоги  при виклику бригади медичних спеціалістів.

Довідка:

Це другий захід співпраці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф  з Національною скаутською організацією «Пласт». Перший відбувся з 18 по 22 серпня 2012 року в рамках проведення Ювілейної Міжкрайової Пластової Зустрічі – завершального етапу святкування 100-ліття Пласту у м. Львові.


 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua