18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Тематична «гаряча» телефонна лінія з питань реформування екстреної медичної допомоги

26.07.2013

З першого січня 2013 року увійшов у дію Закон України «Про екстрену медичну допомогу». Враховуючи зацікавленість мешканців Львівщини новими умовами роботи служби екстреної медичної допомоги  у Львівському обласному центрі здоров’я 25 липня 2013р. була проведена тематична «гаряча» телефонна лінія Департаменту охорони здоров’я  ЛОДА з головним лікарем комунального підприємства «Львівська станція швидкої медичної допомоги» Наталією Поважук.

Упродовж години мешканці області мали можливість задати запитання фахівцю. Особливо львів’ян цікавило забезпечення медикаментами бригад швидкої медичної допомоги, на що Н.Поважук відповіла, що бригади забезпечені медикаментами на 100%. Окрім цього людей цікавило питання щодо дозволених благочинних внесків на швидку допомогу. Головний лікар КП «Львівської станції швидкої медичної допомоги» повідомила, що існує розрахунковий рахунок для таких внесків.

 Наталія Поважук розповіла про зміни, що відбулись після введення Закону України «Про екстрену медичну допомогу»: тепер на виклик прибуває швидка допомога, яка перебуває найближче до місця виклику, фінансування відбувається з обласного бюджету, а розподіл медикаментів між усіма районами Львівщини є рівномірним. 

Довідково:

Швидка медична допомога на Львівщині за перше півріччя 2013 року понад 200 тис. разів виїздила на виклики. Загальна кількість бригад швидкої медичної допомоги у Львівській області складає 168 одиниць, у тому числі: 90 – фельдшерські бригади, 78 – лікарські бригади, з них для надання допомоги дітям – 10 бригад. Загальна штатна чисельність служби становить 2 728,5 посад.

У Львівській області завершено будівельні роботи та майже завершено обладнання єдиної оперативно-диспетчерської служби. Сподіваємось, що вона через кілька місяців вступить у дію.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua