18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Фахівці Центру екстреної медичної допомоги Львівщини діляться досвідом

24.07.2013

На стадіоні с.м.т.Журавно  відбувся одноденний  виїзний тренінг з питань організації та надання екстреної медичної допомоги населенню підпорядкованої території.

Учасниками тренінгу були фельдшери фельдшерсько-акушерських пунктів, медсестри терапевтичного відділення лікарні, лікарі -  терапевти, сімейні лікарі, дільничні медичні сестри, лікарі – стоматологи. До участі у цьому заході були долучені працівники пункту екстреної медичної допомоги «Журавно».

 Мета заходу - підготовка до роботи за єдиними стандартами в системі надання екстреної медичної допомоги на території Львівської області, удосконалення теоретичних знань медичних працівників, ознайомлення з європейськими стандартами надання екстреної медичної допомоги в позашпитальних умовах, відпрацювання практичних навичок, застосування на практиці стандартів у медицині критичних станів.

Враховуючи, що територія Журавнівщини є відпочинковою зоною, велика увага на тренінгу приділялась наданню екстреної медичної допомоги при утопленні, укусах змій, комах.

Для практичної роботи учасники заходу були забезпечені  манекенами, муляжами, виробами та засобами медичного призначення.

  

В загальному участь у тренінгу взяло 45 осіб. Основний вагомий результат цього тренінгу – корисний досвід та набуття сучасних навиків та знань з питань надання екстреної медичної допомоги для місцевих медиків.  

Навчання-тренінг провели спеціалісти Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які проходили відповідну підготовку з такого виду діяльності в Україні та за кордоном, мають сертифікати лікарів – інструкторів. Це – Я.Пилипець, Л.Гера, фельдшер відділу медицини катастроф Є.Куліков та лікар-анестезіолог лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова О.Гера.                                                                     

  

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua