21 січня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Фахівці Центру екстреної медичної допомоги Львівщини діляться досвідом

24.07.2013

На стадіоні с.м.т.Журавно  відбувся одноденний  виїзний тренінг з питань організації та надання екстреної медичної допомоги населенню підпорядкованої території.

Учасниками тренінгу були фельдшери фельдшерсько-акушерських пунктів, медсестри терапевтичного відділення лікарні, лікарі -  терапевти, сімейні лікарі, дільничні медичні сестри, лікарі – стоматологи. До участі у цьому заході були долучені працівники пункту екстреної медичної допомоги «Журавно».

 Мета заходу - підготовка до роботи за єдиними стандартами в системі надання екстреної медичної допомоги на території Львівської області, удосконалення теоретичних знань медичних працівників, ознайомлення з європейськими стандартами надання екстреної медичної допомоги в позашпитальних умовах, відпрацювання практичних навичок, застосування на практиці стандартів у медицині критичних станів.

Враховуючи, що територія Журавнівщини є відпочинковою зоною, велика увага на тренінгу приділялась наданню екстреної медичної допомоги при утопленні, укусах змій, комах.

Для практичної роботи учасники заходу були забезпечені  манекенами, муляжами, виробами та засобами медичного призначення.

  

В загальному участь у тренінгу взяло 45 осіб. Основний вагомий результат цього тренінгу – корисний досвід та набуття сучасних навиків та знань з питань надання екстреної медичної допомоги для місцевих медиків.  

Навчання-тренінг провели спеціалісти Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які проходили відповідну підготовку з такого виду діяльності в Україні та за кордоном, мають сертифікати лікарів – інструкторів. Це – Я.Пилипець, Л.Гера, фельдшер відділу медицини катастроф Є.Куліков та лікар-анестезіолог лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова О.Гера.                                                                     

  

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua