26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Жовківській центральній районній лікарні підтверджено статус згідно Проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

         04.07.2013

За ініціативи  Всеукраїнської Асоціації медичних сестер України, та громадської організації АсоціаціїСлужба організації інфекційного контролю” (СОІКдля забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних установах України, профілактики професійного захворювання медичного персоналу, запобігання розповсюдження внутрішньолікарняних інфекцій, економії коштів лікувальних установ  в Україні стартував проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

 

         Пілотним проект став у Жовківській ЦРЛ. У 8-ми стаціонарних відділеннях, клініко-діагностичній лабораторії, хірургічному відділенні поліклініки, дитячій консультації фахівцем Асоціації СОІК  03 липня 2012 р. проведено первинний огляд відділень та затверджено акти аудиту, а  09 серпня 2012 р. президентом Львівської обласної асоціації медичних сестер Шевчук І.Б. та президентом громадської організації Асоціації „Служба організації інфекційного контролю” Ковальським О.В. відбулося урочисте вручення відзнак „Чиста лікарня безпечна для пацієнта” кожному відділенню та Жовківській ЦРЛ в цілому. 

       Згідно проекту повторні аудити для підтвердження статусу проводяться через рік, три роки та п’ять років. 03.07.2013 р. через рік від присвоєння статусу у Жовківській ЦРЛ фахівцем Асоціації „Служба організації інфекційного контролю” Хеленюк Ольгою в присутності головного лікаря Шевціва І.Є., заступника головного лікаря з медсестринства Галапац Н.Б., завідувачів та старших медсестер відділень проведено повторний аудит, затверджено акти проведення аудиту відділень і прийнято рішення підтвердити всім відділенням та Жовківській ЦРЛ в цілому статус „Чиста лікарня безпечна для пацієнта”.    

Заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства,  

головний позаштатний спеціаліст з медсестринства ДОЗ ЛОДА                          Галапац Н.Б.