30 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Семінар з питань профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу

Прес -  реліз

Днями  у рамках проекту „РОСТ – Розвиток організаційної співпраці технічної підтримки у  Східній Європі  та Центральній Азії” у Львові  відбувся скмінар з питань профілактики „ВІЛ/СНІДу”,  лікування дітей з кризових сімей та безпритульних дітей. Організатори семінару – Львівський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом  та благодійний фонд „Салюс”.

З метою формування мультидисциплінарної команди до участі в семінарі були запрошені працівники Львівського обласного центру соціальних служб  для молоді, Львівського міського центру  соціальних служб для молоді, відділу у справах дітей Львівської міської ради, управління у справах дітей Львівської державної облдержадміністрації, центру медико-соціальної допомоги дітям та молоді „Клініка дружня до молоді” Львівської обласної  спеціалізованої клінічної лікарні, представники неурядових  організацій.

У семінарі брав участь представник  української філії  міжнародної неурядової організації HealthRight International Валерій  Лазебний -   координатор проектів з надання послуг дітям вулиць.

Учасники семінару визнали, що найбільш болючою проблемою є відсутність організованої системи подолання подальшого  розповсюдження вірусу серед дитячого населення та надання хворим на ВІЛ/СНІД  дітям ефективної допомоги.

Досвід свідчить, що на початку  2008 року  функціонувало лише 5 прийомних сімей,  у яких виховувалися 11 ВІЛ-інфікованих дітей,  а на початок 2009 року таких сімей стало 12,  і вони опікуються 20 дітьми.

Як вважає виконавчий  директор  HealthRight International   Міла Розенталь: „Міжнародним та українським урядовим  організаціям  слід посилити співпрацю із громадськими організаціями аби вжити негайних заходів для допомоги  незахищеним категоріям молоді”.

 

Олена ГОНЧАРУК

                                                                          Прес –служба

ГУОЗ ЛОДА

                                                                          Тел.: 276- 23-60

E-mail:locz@mail.lviv.ua