22 жовтня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


20 років - виповнилося головній дитячій лікарні Львова

18.03.13р.

Комунальній міській дитячій клінічній лікарні м. Львова виповнилося 20 років.

В урочистостях брали участь міський голова Львова Андрій Садовий, Президент доброчинної організації CMCF (США) Бьорн Мартінофф, Президент міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко та народний депутат України Ірина Фаріон.

 

Лікарня на 420 ліжок цілодобово надає висококваліфіковану медичну допомогу дітям від 0 до 18 років.

Сьогодні у лікарні діє 8 відділень педіатричного профілю, 6 відділень хірургічного профілю та 2 реанімаційних відділення з ліжками для новонароджених і дітей старшого віку. При стаціонарі у лікарні діє консультативна поліклініка з потужністю 240 відвідувань за зміну. В лікарні працює 170 лікарів та 390 медичних сестер.

   

За 20 років існування у поліклінічному відділенні цього медичного закладу проконсультовано понад 1 млн. дітей, госпіталізовано у стаціонар понад 220 тисяч дітей, прооперовано більше 40 тисяч маленьких пацієнтів.

У реанімаційному відділенні для новонароджених щорічно лікується близько 300 немовлят та виходжуються діти з критичною масою тіла.

«20 років тому ми не могли і мріяти, що зможемо оперувати та виходжувати 700 грамових немовлят», - сказав головний лікар дитячої лікарні Дмитро Квіт. Він також зауважив, що з відкриттям нового корпусу лікарні і встановленням там найсучаснішого обладнання смертність немовлят у Львові зменшилась удвічі.

З нагоди урочистостей лікарі комунальної дитячої клінічної лікарні були нагороджені відзнаками та подяками міського голови, Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, які вручив в.о. директора ДОЗ ЛОДА Орест Середа, та Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.

Міський голова Андрій Садовий підписав угоду з представниким благодійної організації Сhildren's Medical Care Foundation Бьорном Мартінофф про навчання львівських медиків за кордоном.

 

Прес-служба 

Департаменту охорони  

здоров'я ЛОДА 

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua

 

* фото порталу Галінфо